GTX 1650S ve i5-10400F nasıldır?

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topluyorum, 1650 Super ve i5-10400F aldım. Sizce nasıl bir ikili olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
10100F ve 1660s ikilisini tercih etmeniz mümkün ise, o ikiliyle daha iyi performans alırsınız.

Ayrıca tam bütçe belirtirseniz daha iyi yardım ederiz.

Bence gayet güçlü olacaktır lakin işlemciyi i3 10100 F yapıp 1660S alsanız daha güzel olurdu.
Bu tavsiye çok geliyor nedendir hocam?
Hocam öyle bir sistem yapmak yerine 1660 Super+ i3 10100F alınabilir. Ayrıca tüm sistem parçalarını belirtin.
İleride ekran kartımı yükselttiğimde i5-10400f daha iyi olmaz mı
10100F ve 1660s ikilisini tercih etmeniz mümkün ise, o ikiliyle daha iyi performans alırsınız.

Ayrıca tam bütçe belirtirseniz daha iyi
Hocam biraz ezbere konuşuyorjm cahilliğime verin ama i5 , i3den daha iyi değil midir?

Hocam biraz ezbere konuşuyorjm cahilliğime verin ama i5, i3'den daha iyi değil midir?

Şöyle söyleyeyim eğer oyun içinse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir ekran kartlarının arasındaki farka bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de işlemcilerin arasındaki farka bakınız ne demek istediğimizi anlarsınız ama derseniz ben çok oyun oynamam iyi render yapayım yayın yapayım iyi işlemci lazım ve tabikida yükseltmelere daha açık olur ama 1650S 3 yıl oyunları High'da açıcaksa 1660S 5 yıl açar bu biraz daha sizin ne yapmak istediğinize bağlı hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı