GTX 1660 OC ile 1070 8G takas edilir mi?

Mrtotc

Decapat
ASUS TUF 1660 OC ile Gigabyte 1070 8G takas edilir mi? 2'sininde garantileri devam ediyor takas etmek isteme sebebim ısınma sorunu.

Dün ben arkadaşım için birisinden Gigabyte Extreme Gaming 1060 aldım. Normalde arka vidaların 1-2 tanesinde etiket olması lazım ama bunda yoktu. Araştırdığımda Gigabyte modeller etiket barındırmıyormuş.

Eki Görüntüle 487672

Şu vidaların altındaki beyaz şeyler etiket olabilir. Bilemiyorum. Benim aldığımda etiketi duruyordu mesela.
Yani anlamak mümkün değil o halde sadece tornavida izi var mı ona bakacam mecbur.
İçi açıldı mı diye değil de termal macun yenilendi mi hiç diye sor yenilendi derse açılmış demektir.
Tamamdır teşekkürler

Öncelikle düz 1660 ve 1070 arasında oyununa göre 1070 5-10 FPS daha performanslıdır. Ayrıca 1070 in 8 GB bellek avantajıda var. Aynı performansta diyenler sanırım 1660Ti modeli ile karıştırıyorlar. Şahsen eğer 1070 in bir sorunu olmadığına eminseniz takas etmenizi tavsiye ederim. Takas edecek arkadaşın neden bir tık alt bir kart ile takas istediği ise soru işareti?

Yani anlamak mümkün değil o halde sadece tornavida izi var mı ona bakacam mecbur.

Tamamdır teşekkürler
Bir de güven meselesi. Ben dün akşam almaya gittiğimde oyun içi test ettik. Ayrıca görsellik olarak eğer içi açıldıysa bir kusuru olur mutlaka. Gevşetilip sıkılan vidanın hali belli olur bence.

Öncelikle düz 1660 ve 1070 arasında oyununa göre 1070 5-10 FPS daha performanslıdır. Ayrıca 1070 in 8 GB bellek avantajıda var. Aynı performansta diyenler sanırım 1660Ti modeli ile karıştırıyorlar. Şahsen eğer 1070 in bir sorunu olmadığına eminseniz takas etmenizi tavsiye ederim. Takas edecek arkadaşın neden bir tık alt bir kart ile takas istediği ise soru işareti?
Takası gerçekleştirdik.Kart bütün testlerde sorunsuzdu kendisi alım satım yaptıgını ve güncel ekran kartının daha çabuk satılacagını söyledi.Kartı mining için sattıgını bile söyledi sanırım tuflar mininge musait kart ve yanında programı ile veriyor asus zaten

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı