GTX 1660 Super güncelleme sonrası %100 GPU kullanımı

Yiğit Kılıç

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-9600K
MSI GTX 1660 Super Gaming X 192 Bit
Corsair Vengeance 16 GB (2X8) 3200 MHz
1 TB SSD
Arkadaşlar herkese selam.
MSI GTX 1660 Super modelli ekran kartım 3 gün evvel driver güncellemesinden sonra sistem açılıp kapandığında anladım durumu. GPU yüksüz halde %100 kullanımda devam ediyor Afterburner'dan baktığımda MHz'lerin sınırları zorladığını görüyorum. Mining vürüsü olduğundan şüphe ettim fakat aradım taradım 1 tane bir şey bulamadım. NVIDIA kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum fakat bilgimde yetersiz konuya tam anlamıyla hakim değilim merakım, bu sorunu benden başka yaşayan var mı? Nasıl bir çözüme ulaştı formatla olacak iş olarak görmüyorum ama bir olay dikkatimi çekti. Driver güncellemesini yeniden yüklediğimde sistem sakinliyor fakat kasayı yeniden başlattığımda tekrar GPU sorunu ile karşılaşıyorum sorunun temeli nedir sizce?

NVIDIA container eğer %100 çalışıyorsa NVIDIA kaynaklıdır ben RTX 2060 Super kullanıyorum 532.03 WHQL sürücü de herhangi bir sorun yaşamadım belki DDU ile ekran kartı sürücünüzü temizleyip 0 kurulum yapabilirsiniz işe yarabilir.

NVIDIA container eğer %100 çalışıyorsa NVIDIA kaynaklıdır ben RTX 2060 Super kullanıyorum 532.03 WHQL sürücü de herhangi bir sorun yaşamadım belki DDU ile ekran kartı sürücünüzü temizleyip 0 kurulum yapabilirsiniz işe yarabilir.

Şimdi deniyorum.
Denedim, sanırım oldu ediniceğim tecrübeyi yarın buraya yazacağım.

Merhaba sorun halen teşkil ediyor SS ile göstermem daha faydalı olabilir sanırım.

@592329

Dosya Ekleri

• 2023-05-28 (2).png
    2023-05-28 (2).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Geri
Yukarı