GTX 1660 Super hikayeli oyunlarda kaç sene götürür?

Hedeflediğin grafik ayarına göre değişir. Bence ömrü bitmiş bir kart. Yeni nesil oyunlarda grafikleri kısarsan en fazla 2 sene götürür.
@Ther hocam niye komik bulduğunuzu söyleyin birlikte gülelim.

Son düzenleme:
GTX 1660 Super 1080p oynanacak hikayeli oyunlarda daha kaç sene götürür tahmini olarak?

Ömürü bitmesi vesaire yok. HD 4350 gibi kartlar kullanmıyorsanız veya 1 2 GB kartlar kullanmıyorsanız işlemci ile desteklediğiniz çoğu oyunu iyi bir ayar çekip oynarsınız.

Hedeflediğin grafik ayarına göre değişir. Bence ömrü bitmiş bir kart. Yeni nesil oyunlarda grafikleri kısarsan en fazla 2 sene götürür.
@Ther hocam niye komik bulduğunuzu söyleyin birlikte gülelim.
Ömrü bitmiş kısmına güldüm kardeşim istersen aktif performansına bakıp mesajını güncelleyebilirsin.

Ömrü bitmiş kısmına güldüm kardeşim istersen aktif performansına bakıp mesajını güncelleyebilirsin.
Aktif performansına baktım ve mesajımı güncellemiyorum. 2023'e kadar iyi bir performans gösterdi ancak bu yıldan itibaren AAA oyunlarda iyi grafiklerde akıcı bir deneyim sunmuyor. 2024 oyunlarını en fazla orta grafiklerde oynatır. 2025 oyunlarında low'da süründürür. Kesinlikle ömrü bitmiş bir kart. Bu saatten sonra yeni nesil hikayeli oyunları oynamak için alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı