GTX 1660 Super ile mining ne kadar kazandırır?

Düzgün bir ayar ile 650-700 getirebilir. Elektrik faturasını da bu zamanda 75 TL ekler üstüne. Tabi siz günlük değil saatlik sormuşsunuz, 300 TL getirir, 40-45 TL elektrik faturasına ekler.

Düzgün bir ayar ile 650-700 getirebilir. Elektrik faturasını da bu zamanda 75 TL ekler üstüne. Tabii siz günlük değil saatlik sormuşsunuz, 300 TL getirir, 40-45 TL elektrik faturasına ekler.

Hocam merhaba pek anlamıyorum 2 sorum var yardımcı olur musunuz?
1-peki günde 14 saat çalıştırsam ve buna elektrik faturası dahil olmadan aylık ne kadar kazanırım
2-benim ekran kartıma tavsiye ettiğiniz ayar var mı ya da buna benzer açılan konu?

Hayır 24 saat 1.3 dolar. O da saatte 0.054 dolar yapar.
Bu da 14 saatte 0.75 $ yapar.

Aylık ortalama 330 TL yapıyor sence değer mi hocam? Ek gelir olarak boş boşuna duracağına çalışın mantığıyla zaten bu kartı 2020'de 1700 TL'ye sıfıra almıştım

Aylık ortalama 330 TL yapıyor sence değer mi hocam? Ek gelir olarak boş boşuna duracağına çalışın mantığıyla zaten bu kartı 2020'de 1700 TL'ye sıfıra almıştım.

Duracağına çalışsın
Getirisi kötü olsa da para paradır

Aylık ortalama 330 TL yapıyor sence değer mi hocam? Ek gelir olarak boş boşuna duracağına çalışın mantığıyla zaten bu kartı 2020'de 1700 TL'ye sıfıra almıştım
Elektrik masrafı çıkılmamış hali 330 TL. Gerisini sen hesap et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…