GTX 1660 Super sistemde HOI 4 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Styluser

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an sahip olduğum PC ile GTA 5, R6 gibi oyunları Full ayarlarda oynayabiliyorum fakat HOI 4 bende kasma yapıyor bunun sebebi nedir? Zamanı 5X hızlandırdığım zaman oyunun henüz başı veya sonu olması fark etmiyor direk kasmaya başlıyor + olarak bu kasma grafikler maksimumdayken ve grafikler en düşükteyken aynı düzeyde gerçekten çok garip. Hani grafikleri düşürürsün kasma geçer ya bunda öyle değil işte istersen yüksek grafikte oyna istersen düşük yine aynı düzeyde kasma oluyor sorunu anlamadım gerçekten bilen varsa yazabilir mi?

PC: GTX 1660 Super - AMD 3500X.

Not: Eski çöp bilgisayarımda bile kasmıyordu yeni bilgisayarımda kasıyor.

Arkadaşlar şu an sahip olduğum PC ile GTA 5, R6 gibi oyunları Full ayarlarda oynayabiliyorum fakat HOI 4 bende kasma yapıyor bunun sebebi nedir? Zamanı 5X hızlandırdığım zaman oyunun henüz başı veya sonu olması fark etmiyor direk kasmaya başlıyor + olarak bu kasma grafikler maksimumdayken ve grafikler en düşükteyken aynı düzeyde gerçekten çok garip. Hani grafikleri düşürürsün kasma geçer ya bunda öyle değil işte istersen yüksek grafikte oyna istersen düşük yine aynı düzeyde kasma oluyor sorunu anlamadım gerçekten bilen varsa yazabilir mi?

Bildiğim kadarıyla en yükseğe aldığın zaman her türlü kasıyor, diğer oyunları rahat oynuyorsan problem yok.

Bildiğim kadarıyla en yükseğe aldığın zaman her türlü kasıyor, diğer oyunları rahat oynuyorsan problem yok.
yani eski çöp bilgisayarımda en yüksek hıza aldığım zaman kasmıyordu (yıl 1943 civarlarına gelene kadar en azından) ama bu daha iyi sistemde direk oyuna başlar başlamaz kasmaya başlıyor ve bu kasma yıl 1943'de aynı stabil bir şekilde devam ediyor.Başka bir sorunun olduğunu düşünüyorum

Yani eski çöp bilgisayarımda en yüksek hıza aldığım zaman kasmıyordu (yıl 1943 civarlarına gelene kadar en azından) ama bu daha iyi sistemde direk oyuna başlar başlamaz kasmaya başlıyor ve bu kasma yıl 1943'de aynı stabil bir şekilde devam ediyor. Başka bir sorunun olduğunu düşünüyorum.

Kanka bilemedim sistem gayet yeterli yani.

Eğer Steam sürümü ise aşırı kasar. Korsanda ise DRM koruması olmadığından kolayca oynanılabiliyor. Bazı arkadaşlarım Steam sürümünü alıp korsan olarak oynuyordular. Zengindiler çünkü.

Eğer Steam sürümü ise aşırı kasar. Korsanda ise DRM koruması olmadığından kolayca oynanılabiliyor. Bazı arkadaşlarım Steam sürümünü alıp korsan olarak oynuyordular. Zengindiler çünkü.

Bana arkadaşım hediye etmişti kütüphanede duruyor ama crack devam mod kurması daha rahat bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı