GTX 1660 Super ve Eski Monitör mü 1650 Super ve Yeni Monitör mü?

• Konuyu başlatan Faze
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B
Monitör önemli bir detay açıkcası. Monitör olmadan satın aldığınız sistemden keyif alamayacaksınız. Şöyle de bir durum var; İleride monitör almak mı daha kolay yoksa ekran kartını değiştirmek mi? Benim fikrim önce 1660S sistemi alın, monitörü indirimlerden falan 1300'e alırsınız. Ekran kartı yenilemekten daha kolay bir seçenek.

Ekran kartı iyi olanı almak daha mantıklı. Sonuçta mevcut monitörün var. Daha sonra 1 tane monitör alabilirsin. Fakat daha sonra ekran kartı almak için önce elindeki ekran kartını satman gerekecek. Daha daha pahalıya ekran kartı alman gerekecek. GTX 1650S olan sistem 8GB RAM var. Yeni oyunlarda yetersiz kalır. Bu yüzden GTX 1660 olanı alman daha mantıklı. Fakat biraz bekleyip, RTX 3000 serisi ekran kartlı sistem toplamanı öneririm.

Beyler ciddi misiniz? Adamın monitörü kare şeklinde. Adamın evine arkadaş gelse ekran kartına bakıp bir de monitöre baksa arkadaşı, konu sahibi ile arasındaki bağı koparır.

Beyler ciddi misiniz? Adamın monitörü kare şeklinde. Adamın evine arkadaş gelse ekran kartına bakıp bir de monitöre baksa arkadaşı, konu sahibi ile arasındaki bağı koparır.
evet orası öyle ama cod warzone oynamak istiyorum ve low grafiklerde 144fps alabilir miyim bilmiyorum o yüzden kararsızım
R

Ekran kartı iyi olanı almak daha mantıklı. Sonuçta mevcut monitörün var. Daha sonra 1 tane monitör alabilirsin. Fakat daha sonra ekran kartı almak için önce elindeki ekran kartını satman gerekecek. Daha daha pahalıya ekran kartı alman gerekecek. GTX 1650S olan sistem 8 GB RAM var. Yeni oyunlarda yetersiz kalır. Bu yüzden GTX 1660 olanı alman daha mantıklı. Fakat biraz bekleyip, RTX 3000 serisi ekran kartlı sistem toplamanı öneririm.

O kadar bütçem yok ama niye alamayacağım bir kartı bekliyim ki?
Dönüştürücü kullanır.

Dönüştürücüm var

evet orası öyle ama cod warzone oynamak istiyorum ve low grafiklerde 144fps alabilir miyim bilmiyorum o yüzden kararsızım
Monitörle beraber alacağın sistemde orta ayarlarda 144 FPS alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Monitörle beraber alacağın sistemde orta ayarlarda 144 FPS alabilirsin.

Yine de bütçeyi arttırmaya çalışacağım çünkü çok fark var iki sistem arasında

Ekran kartı iyi olanı almak daha mantıklı. Sonuçta mevcut monitörün var. Daha sonra 1 tane monitör alabilirsin. Fakat daha sonra ekran kartı almak için önce elindeki ekran kartını satman gerekecek. Daha daha pahalıya ekran kartı alman gerekecek. GTX 1650S olan sistem 8GB RAM var. Yeni oyunlarda yetersiz kalır. Bu yüzden GTX 1660 olanı alman daha mantıklı. Fakat biraz bekleyip, RTX 3000 serisi ekran kartlı sistem toplamanı öneririm.
3070 iki kasadan da pahalı 3000 serisi ucuz falan değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı