GTX 1660 Super ve i3 12100F sistem alınır mı?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
PC almak istiyorum ve İtopya'dan hazır sistemlere bakarken güzel olduğunu düşündüğüm bir kasa ve monitör buldum, yorumlar mısınız?

Ekran kartı: ASUS TUF GeForce GTX 1660 Super 6 GB.
İşlemci: Intel Core i3 12100F.
RAM: 16 GB DDR4.
Depolama alanı: 500GB NVMe M.2 SSD.

Monitör: Rampage 23.8" RM-550 tactıcal 144Hz 1ms boe TN FreeSync flat PC FHD oyuncu monitorü.

Ben LoL oynayan birisiyim kötü bilgisayarımdan dolayı ama FPS oyunu oynamıyorum. Belki Valorant falan oynarım ama onun haricinde FPS oyunu oynamayı düşünmüyorum ama bu monitör FPS anlamında güzel galiba. Yorumlarsanız çok güzel olur.

PC almak istiyorum ve İtopya'dan hazır sistemlere bakarken güzel olduğunu düşündüğüm bir kasa ve monitör buldum, yorumlar mısınız?

Ekran kartı: ASUS TUF GeForce GTX 1660 Super 6 GB.
İşlemci: Intel Core i3 12100F.
RAM: 16 GB DDR4.
Depolama alanı: 500GB NVMe M.2 SSD.

Monitör: Rampage 23.8" RM-550 tactıcal 144Hz 1ms boe TN FreeSync flat PC FHD oyuncu monitorü.

Ben LoL oynayan birisiyim kötü bilgisayarımdan dolayı ama FPS oyunu oynamıyorum. Belki Valorant falan oynarım ama onun haricinde FPS oyunu oynamayı düşünmüyorum ama bu monitör FPS anlamında güzel galiba. Yorumlarsanız çok güzel olur.
Fiyat yazmamissiniz ama büyük ihtimalle 11.5k felandir gaming.gen den rx6600 lu sistem almanızı oneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı