GTX 1660 Ti görüntü alamama sorunu

xylm

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Merhaba,
1660 Ti Ekran kartı aldım. İki sorunum var.
Monitor BenQ XL2411 ve bu monitörden çıkan kablo bu ekran kartında girişi yok. Sanırım kablo almam gerekiyor?
İkinci sorunuma gelecek olursak ben görüntü almak için HDMI kablo bağladım. Yine de görüntü alamıyorum. Güç kaynağından çıkan 6+2 pinli PCI-e kablosunu bağladım. Yine görüntü alamadım. Tavsiye, öneri ve çözümleriniz için teşekkürler. Hatalarım hakkında da açık ve anlaşılır bir anlatım bekliyorum hepinizden. Moralim bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
1660 Ti Ekran kartı aldım. İki sorunum var.
Monitor BenQ XL2411 ve bu monitörden çıkan kablo bu ekran kartında girişi yok. Sanırım kablo almam gerekiyor?
İkinci sorunuma gelecek olursak ben görüntü almak için HDMI kablo bağladım. Yine de görüntü alamıyorum. Güç kaynağından çıkan 6+2 pinli PCI-e kablosunu bağladım. Yine görüntü alamadım. Tavsiye, öneri ve çözümleriniz için teşekkürler. Hatalarım hakkında da açık ve anlaşılır bir anlatım bekliyorum hepinizden. Moralim bozuldu.
HDMİ kablosu ile nereye bağladınız televizyona mı ?

İsterseniz kablo almadan önce bu konuyu okuyun fikir sahibi olursunuz.

İsterseniz kablo almadan önce bu konuyu okuyun fikir sahibi olursunuz.
Hocam, Teşekkür ederim. HDMI kablo ile görüntü alıyorum şuanlık. Bu sorun benden kaynaklanıyormuş. Monitörden HDMI bağlantısına geçiş yaptım ve görüntü geldi. Dediğiniz konuyu inceledim ancak kafam iyice karıştı. Benim almış olduğum monitör şu linkte: BenQ XL2411 24" 1ms (Analog+DVI-D+HDMI) 144hz Full HD Oyuncu Fiyatı Bu kablolardan hangisi 1660ti ile uyumlu sanırım bu konuda bilgiye ihtiyacım var.
D-Sub (VGA)Var
DVI-DVar
DVI-IYok
D-Sub (VGA)Var
DVI-DVar
DVI-IYok
Displayport çıkışı 3 adet tavsiyem bunun kablosunu almadır "mutlaka Vesa uyumlu" olmalı kablo.
Ne demek istediğinizi anlamadım. Link paylaşabilir misiniz ? Oyun için kullanacağım kabloyu önemsiyorum bu yüzden.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı