GTX 1660 Ti güncelleme sonrası MSI Afterburner çalışmıyor

UmuDi

Hectopat
Merhabalar GTX 1660 Ti ekran kartını güncelledikten sonra MSI Afterburner'da ekran kartıyla ilgili hiçbir işlem yapamadım bilgi ekranında OSD'de gösterme veya fan hızını ayarlama sıcaklığını görme gibi şeyleri ayarlayamıyorum böyle devam eder mi sizce veya bir çözümü var mı? GeForce Experience'de ekran kartımı görmüyor fakat windows'ta grafik kartıma baktığımda monitörüme bağlı ekran kartımı görüyor.
1642347210638.png

1642347187364.png

1642346875124.png

DDU ile silip sürücüyü tekrar kurabilirsiniz. Olmadı eski sürümleri dene.
Birçok kişi bunun ile alakalı konu açmış. Sanırım son sürücüde bir sorun var.

DDU ile silip sürücüyü tekrar kurabilirsiniz. Olmadı eski sürümleri dene.
Birçok kişi bunun ile alakalı konu açmış. Sanırım son sürücüde bir sorun var.
Peki güncelleme geldikten sonra ben nasıl haberdar olacam yeni güncellemeden çünkü GeForce Experience'de ekran kartımı görmediği için güncellemeleri kontrol et dediğimde saçmalıyor geçmiş güncellemeleri de göstermiyor bomboş ekran oluyor.

DDU ile sürücüyü güvenli modda silin sonra eski sürücüyü kurup yeni sürüm çıkınca yüklersiniz. Son sürüm zaten 2 yeni oyuna destek olması için çıkarıldı. God of War oynamıyorsan sorun yaşamazsın.

DDU ile sürücüyü güvenli modda silin sonra eski sürücüyü kurup yeni sürüm çıkınca yüklersiniz. Son sürüm zaten 2 yeni oyuna destek olması için çıkarıldı. God of War oynamıyorsan sorun yaşamazsın.
Peki ben sürücüyü silmeyeyim de beklesem yeni güncellemeyi Geforce Experience'de ekranıma düşer mi güncellemesi?

Yeni konular

Geri
Yukarı