GTX 1660 Ti laptop Spider-Man Miles Morales'ta düşük FPS veriyor

Kerem Güney

Centipat
Daha fazla  
GTX 1660 Ti i7 9750H 16 GB RAM ve HDD kullanıyorum ama Spider-Man Miles Morales'ta sanki düşük FPS alıyorum. Mesela ağ atarak gezerken NPC'lerin dibine geldiğimde 45'lere kadar düşüyor, FPS biraz üstüne çıktığımda NPC'lerin 55'lere kadar çıkıyor, biraz daha üstüne çıkınca da 62'leri görüyor zar zor. Savaş sahnesindede 40 ile 55 FPS arası alıyorum. Aldığım bu FPS değerleri normal midir acaba?

GTX 1660 Ti i7 9750H 16 GB RAM ve HDD kullanıyorum ama Spider-Man Miles Morales'ta sanki düşük FPS alıyorum. Mesela ağ atarak gezerken NPC'lerin dibine geldiğimde 45'lere kadar düşüyor, FPS biraz üstüne çıktığımda NPC'lerin 55'lere kadar çıkıyor, biraz daha üstüne çıkınca da 62'leri görüyor zar zor. Savaş sahnesindede 40 ile 55 FPS arası alıyorum. Aldığım bu FPS değerleri normal midir acaba?

Gereksiz ayarları Low veya Very Low'a çekin. Gerekli ayarları medium yapın. Bir de oyunu gerçekten de NVIDIA GPU ile açtığınızdan emin olunuz.

Presetdan bütün ayarları Very high yaptım. İnternetteki testlerin %40'ı benden daha yüksek FPS alıyor %60'ı benden daha düşük veya bana eşit ama benim laptop GPU kullandığımı unutmamak lazım.

Sizce normal midir bu FPS değerleri arkadaşlar.

Presetdan bütün ayarları Very high yaptım. İnternetteki testlerin %40'ı benden daha yüksek FPS alıyor %60'ı benden daha düşük veya bana eşit ama benim laptop GPU kullandığımı unutmamak lazım.

Sizce normal midir bu FPS değerleri arkadaşlar.
Eski sistemimi satmadan önce Spider-Man Remastered oynamıştım, masaüstü 1660 Ti vardı. 70-75 FPS alıyordum, aksiyona girince 60 lara kadar inebiliyordu. Ama en yüksek ayarlarda oynamıyordum. Laptop olduğunu düşünürsek normal gibi. Bazı ayarları düşürebilirsiniz.

Eski sistemimi satmadan önce Spider-Man Remastered oynamıştım, masaüstü 1660 Ti vardı. 70-75 FPS alıyordum, aksiyona girince 60'lara kadar inebiliyordu. Ama en yüksek ayarlarda oynamıyordum. Laptop olduğunu düşünürsek normal gibi. Bazı ayarları düşürebilirsiniz.

Spider-Man Remastered gibi değil reis grafikler daha kaliteli.

Başka yorumu olan varsa söylesin.

Geri
Yukarı