GTX 1660 Ti (Mobile) FurMark testi sıcaklık değerleri

Yüksek performansta deneyin bir de.
Hocam 36 FPS gördüm galiba biraz düşük gibi geldi. Kartınız Max-Q olabilir mi?
yok normal kart.Bakalım deneyeceğim yüksek performansta
yok normal kart.Bakalım deneyeceğim yüksek performansta
yine 36-38 arası fps verdi ama valoranttan örnek vermek gerekirse yüksek ayarlarda 200-270 arası fps alıyorum cpu sıcaklığım 60-70 arası gpu 55-62 arası seyrediyor.

Yüksek performansta deneyin bir de.
Hocam 36 FPS gördüm galiba biraz düşük gibi geldi. Kartınız Max-Q olabilir mi?

Performans ve pil ayarlarını yapıp testi tekrarlayabilir misiniz? Çok dalgalanmış fps sizin testte. Testte tam yükte çalışırken yükten düşüyor mu kart? Onu da takip edin hocam.

yine 36-38 arası fps verdi ama valoranttan örnek vermek gerekirse yüksek ayarlarda 200-270 arası fps alıyorum cpu sıcaklığım 60-70 arası gpu 55-62 arası seyrediyor.
Hocam fps değerine çok aldanmayın. Fps noktasında stabilite ve sıcaklık değerleri önemli. Benchmark için referans alınmamalı. Cpu stres testi gibi düşünün.

Aldığınız fps değerleri gayet iyi, aynı işlemci 5600m kartla 170–220 arası fps(Bu sırada gpu kullanımı %60) alıyorum. Ayarlarınız nedir?

Performans ve pil ayarlarını yapıp testi tekrarlayabilir misiniz? Çok dalgalanmış fps sizin testte. Testte tam yükte çalışırken yükten düşüyor mu kart? Onu da takip edin hocam.

Hocam fps değerine çok aldanmayın. Fps noktasında stabilite ve sıcaklık değerleri önemli. Benchmark için referans alınmamalı. Cpu stres testi gibi düşünün.

Aldığınız fps değerleri gayet iyi, aynı işlemci 5600m kartla 170–220 arası fps(Bu sırada gpu kullanımı %60) alıyorum. Ayarlarınız nedir?
Valorantta kenar yumuşatma kapalı onun dışında her şey yüksekte

Bende Valorant FPS'leri çok düşüktü. Hepsi yüksek ayarlarda 70-130 arası alıyorum normal mi?
Hocam tek kanal bellek var sanırım sizde. Çift kanal olursa fps artışı yaşarsınız. Benzer sistemde 100–160 fps alanlar vardı, 70 biraz düşük geldi. Yüksek sistemlerde de sorun yaşayanlar var gerçi. Kullanım değerleri nedir, AfterBurner ile ölçün. Haziran 2.11 yaması ile sorunların çözüleceğini söylüyorlar, bakalım ne olacak.

Hocam tek kanal bellek var sanırım sizde. Çift kanal olursa FPS artışı yaşarsınız. Benzer sistemde 100–160 FPS alanlar vardı, 70 biraz düşük geldi. Yüksek sistemlerde de sorun yaşayanlar var gerçi. Kullanım değerleri nedir, Afterburner ile ölçün. Haziran 2.11 yaması ile sorunların çözüleceğini söylüyorlar, bakalım ne olacak.

Hocam oyunu bıraktım ben. Dediğiniz gib tek kanal kısıtlıyor bilgisayarı. CS:GO'da da biraz düşük FPS'ler alıyorum. Yüksek ayarlar 1080p 100-140 civarı.

Hocam oyunu bıraktım ben. Dediğiniz gib tek kanal kısıtlıyor bilgisayarı. CS:GO'da da biraz düşük FPS'ler alıyorum. Yüksek ayarlar 1080p 100-140 civarı.
Anladım hocam. Ben de CS:GO'da 160 fps ancak alabiliyorum. Oyunda mı sorun var anlayamadım.
GPU %55-%60 arası CPU hatırlamıyorum neredeyse aynı FPS değerlerimiz
Anladım hocam, CPU aynı zaten ikimizin de. Bakalım haziran yaması ile sonuçlar ne olacak.

Geri
Yukarı