Çözüldü GTX 1660 Ti sistemde GTA 4: TLAD ara sahne sonrası siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bmpeti

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ3-10100F, Ana Kart: GIGABYTE H410M S2H, Ram: GSKILL 2X8(16)GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz, Ekran Kartı: GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6, Kasa: Thermaltake Versa T35 ARGB 650W 80+ USB 3.0 Tempered Glass Mid Tower, SSD: WD 500GB Blue SN570 Gen3x4 M.2 2280 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma)
Arkadaşlar GTA 4'ün TLAD DLC'sini oynuyorum ama rota dışı görevinde takıldım. Göreve giriyorum, ara sahneyi izliyorum, her şey tamam ama ara sahne bittikten sonra yükleniyor ekranında kalıyor. Yardım eder misiniz?
Sistemim:
i3 10100F.
GTX 1660 Ti.
H410M S2H.
G.Skill 2x8 GB 3000MHz RAM.
WD 500 GB Blue SN570 M.2 SSD (3500 MB OKUMA/2300MB yazma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O görevden önce görüntü ayarlarındaki her şeyi en düşüğe çekin, o görevi yaptıktan sonra ayarları tekrardan eski haline getirebilirsiniz.
Steam versiyonu kullanıyorsanız aynı sorunu bende yaşıyorum. Zaten ara sahnelerinde görüntüleme sıkıntısı maalesef çok. Crack versiyonda sorun yok diyorlar😀

Steam versiyonu kullanıyorsanız aynı sorunu bende yaşıyorum. Zaten ara sahnelerinde görüntüleme sıkıntısı maalesef çok. Crack versiyonda sorun yok diyorlar😀

Steam kullanıyorum. Abi ne alaka şimdi ya para verip oynayamayacak mıyız?

O görevden önce görüntü ayarlarındaki her şeyi en düşüğe çekin, o görevi yaptıktan sonra ayarları tekrardan eski haline getirebilirsiniz.
Oldu.Çok Teşekkürler.

Bir görevde daha o sorunun olması lazım. Onda da aynı taktiği yapın. İyi oyunlar dilerim.

Hocam bir şey daha soracağım tlad bitti tbogt a başladım ama Yusuf amir in bir görevinde yine ara sahneden sonra siyah ekran kalıyor ve bu sefer tladdaki gibi görüntü ayarlarına en düşüğe çekince işe yaramıyor siz çözümünü biliyor musunuz?

Hocam bir şey daha soracağım tlad bitti tbogt a başladım ama Yusuf amir in bir görevinde yine ara sahneden sonra siyah ekran kalıyor ve bu sefer tladdaki gibi görüntü ayarlarına en düşüğe çekince işe yaramıyor siz çözümünü biliyor musunuz?

Hocam hortlatıyorum konuyu biliyorum ama çözüm yolunu buldunuz mu?

Geri
Yukarı