GTX 1660 Ventus XS 6G OC alınır mı?

@revulationsels kazıklanmamışsınız, takmayın onu kafanıza.

Yalan mı terbiyesizlik değil gerçek 4500 TL'lik kartı 1800 TL iade vermişler. Kabul etmişsin direk 1660 vermeleri gerekti. Git biraz araştır.

Asıl diyene bak 1660 5500XT'den güçlü diyen bir şahıs.

Tek tek anlatıyorum ki hatanın farkına var. X firmasından aldığım sistemin ekran kartı 23 Nisan 2021 de bozuldu. Tamir edilemediği için ücret iadesi çıktı ben sistemi aldığımda ekran kartının faturaya yansıtılan bedeli 1800 TL'ydi. 2021 Nisana geldiğimizde ekran kartının bedeli 6 bin TL dolaylarına çıkmıştı. Ancak firmada aynı ürün olmadığı için 1800 TL ücret iadesi yaptılar ben defalarca muadil ürün istememe rağmen sipariş verdiğim kredi kartına tutarı iade ettliler (rızam dışında). Bende tüketici hakem heyetine başvurdum ve kazandım aradan yaklaşık 6 ay geçti. Sonuç muadil ürün değişimi çıktı. Şirkete bu kararı bildirdim 1800 TL vererek ( bana geri ödemiş oldukları tutarı) 1650S verebileceklerini söylediler ben kabul etmedim ve şirketi icraya verdim. Aradan 1.5 hafta geçti bugün tekrar aradım 1000 TL +1800TL'ye ( bana ödemiş oldukları tutar) konuda bahsettiğim ürünü verebileceklerini söyledi. Bende buna istaneden burada bu ekran kartı modeli alınır mı diye soruyorum. Ekran kartını henüz almış değilim. İcrada tanıdıklarımla görüştüm uzlaşmam gerektiği konusunda akıl verdiler yoksa uzama ihtimali de var. Çünkü kararda muadil ürün tanımı var ve belirsiz bende daha fazla beklemek istemiyorum.
@Sith Darth Vader oldu mu kardeşim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı