GTX 1660S GTA 5 FPS düşmesi

CaTchUp

Centipat
Makaleler
3
Yer
~Rx~
Merhabalar bugün GTA 5 indirdim fakat oyunda bazen çok drop yiyorum. Yaptığım bazı ayarlar ile drop azaldı fakat halen az az devam ediyor bunun çüzümü nasıldır?

Sistemim:

GTX1660 Super RYZEN53500X B450M S2H gskıllfLAREX3200MHz powerboostvk-P3380B.

Ekran kartın işe yaramaz.

Tam bir cahil yorumu:) neye göre yaramaz? Yüksek-Ultra'da oynatmadığı oyun yokken işe yaramaz yazmışsın? 😂😂😂
Konu sahibine: 1660S ve Ryzen 3 3300X ile takılma olmadan oynuyorum High-Ultra ayarlarda. Yani sizin hiç takılmadan oynamanız lazım. Ben SSD'ye geçerek ilk başlarda yaşadığım takılma sorununu çözdüm. Sizde SSD var mı?

Merhabalar bugün GTA 5 indirdim fakat oyunda bazen çok drop yiyorum. Yaptığım bazı ayarlar ile drop azaldı fakat halen az az devam ediyor bunun çüzümü nasıldır?

Sistemim:

GTX1660 Super RYZEN53500X B450M S2H gskıllfLAREX3200MHz powerboostvk-P3380B.
MSI Afterburner yardımıyla oyun içinde sıcaklıklara bakabilir misiniz? Bir de oyunlar eski bir HDD'ye mi kurulu?

RAM'in hakkında bilgi verir misin?

RAM G.Skill flarex 3200 MHz.

MSI Afterburner yardımıyla oyun içinde sıcaklıklara bakabilir misiniz? Bir de oyunlar eski bir HDD'ye mi kurulu?

Hayır PC yeni ve HDD'ye kurulu. Sıcaklık ise 60-70 derece aralığında. Ayrıca mouse menüye girince kasmaya başlıyor.

Kasanın önü kapalı. Isınıyor sistem. Bundan dolayı FPS düşüyor.

Şu an drop sorunu biraz çözüldü ama mouse halen menüde kasıyor.

Tam bir cahil yorumu:) neye göre yaramaz? Yüksek-Ultra'da oynatmadığı oyun yokken işe yaramaz yazmışsın? 😂😂😂
Konu sahibine: 1660S ve Ryzen 3 3300X ile takılma olmadan oynuyorum High-Ultra ayarlarda. Yani sizin hiç takılmadan oynamanız lazım. Ben SSD'ye geçerek ilk başlarda yaşadığım takılma sorununu çözdüm. Sizde SSD var mı?

PC yeni ve SSD var 240 GB Kioxia.

Yeni konular

Geri
Yukarı