GTX 1660S TUF fan soğutma sesi

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
60 HZ monitörümü bağlayınca PC sessiz çalışıyor. Ekran kartı boşta ise 29 dereceler de. 144 Hz monitörümü bağlayınca fan sesi daha fazla geliyor. Boşta 35 derecelerde çalışıyor. Bu normal mi? Bir de fanı otamatiğe getirmenin bir yolu var mı? Sağ olun.

Kart: GTX 1660S TUF.

Normal, yenileme hızından dolayı. 60Hz ile 144Hz bir olmaz boşta bile olsa.

Hocam oyundayken fan bazen soğutmak için sesli çalışıp kendi iniyordu. Şimdi biraz elledim ben fan ayarını. İçinden geçtim. Bunu nasıl eski haline alabilirim? Çok sessiz çalışıyordu daha düne kadar.

Hocam oyundayken fan bazen soğutmak için sesli çalışıp kendi iniyordu. Şimdi biraz elledim ben fan ayarını. İçinden geçtim. Bunu nasıl eski haline alabilirim? Çok sessiz çalışıyordu daha düne kadar.

Fan ayarını nereden yaptıysan orada fabrika ayarlarına geri döndürebilirsin sanırım.

Fan ayarını nereden yaptıysan orada fabrika ayarlarına geri döndürebilirsin sanırım.

Al Suite 3 programından yapıp silmiştim. Geri de indirilmiyor o program hocam sanırım. İndiriliyorsa link verebilir misiniz? MSI Afterburner'de ise fan 25'in altına düşmüyor. 100'e çekince evi uyandırıyor. MSI Afterburner'de bir ayar söyler misiniz? Ona göre bir şeyler yapim.

Bu konuda pek bilgim yok. AMD kullanıyorum ve fan ayarları stok halinde duruyor. MSI Afterburner'da şu tuşa basınca değişiklik oluyor mu bakabilirsin.

Screenshot_1.png

Geri
Yukarı