GTX 1660S ve GTX 1660S Aero ITX farkı nedir?

Emretulu

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu işlerden pek anlamıyorum. Kusura bakmayın. Bu 2 kart arasında tek fanlı olması haricinde başka fark var mı?
Elimde GTX 1660 Super Aero ITX var. Şu an benim kartım GTX 1660 Super olarak mı kabul ediliyor yani driver falan kurarken? Ya da oyun oynarken normal 1660 Super'e göre ısı haricinde sorun ya da FPS farkı olur mu?

Arkadaşlar, bu işlerden pek anlamıyorum. Kusura bakmayın. Bu 2 kart arasında tek fanlı olması haricinde başka fark var mı?
Elimde GTX 1660 Super Aero ITX var. Şu an benim kartım GTX 1660 Super olarak mı kabul ediliyor yani driver falan kurarken? Ya da oyun oynarken normal 1660 Super'e göre ısı haricinde sorun ya da FPS farkı olur mu?

Kart aynı kart GPU falan aynı. Sadece tek fanlı FPS'te iki fanlı modellere göre 2-3 FPS fark eder o da soğutma farkından dolayı.

Hocam, sürücü aynıdır. Değişmez. İki kart arasında soğutma farkı var. Bazı modeller fabrika çıkışlı OC olarak geliyor.

Hocam, sürücü aynıdır. Değişmez. İki kart arasında soğutma farkı var. Bazı modeller fabrika çıkışlı OC olarak geliyor.
Kasanın hava akışı çok iyi hocam tek sıkıntı ekran kartının tek fanlı olması. Sistem bugün elime ulaşacağı için pek bilgim olmadığından dolayı sormak istedim sağolasın

Sıkıntı olmaz hocam. Hayırlı olsun. Oyunların keyfini çıkarın.

Geri
Yukarı