GTX 16xx fiyatlar daha düşer mi?

Ethereum falan diyorlar ama 1600 serisiyle Ethereum kazılamadığını biliyorlar mı? 1600 serisinin fiyatlarının düşmesi için daha fazla üretilmesi lazım, bu da en erken 2022 ortaları.

Ethereum falan diyorlar ama 1600 serisiyle Ethereum kazılamadığını biliyorlar mı? 1600 serisinin fiyatlarının düşmesi için daha fazla üretilmesi lazım, bu da en erken 2022 ortaları.

Merak etme kardeşim biliyoruz neyin ne olduğunu Ethereum 2.0 gelince ne olacak?
Kazım için ekran kartı alımı düşecek. Ee peki bu ne işe yarıyor? Çip krizi bitecek. Peki bu ne işe yarıyor? Kartların fiyatı düşecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazım için ekran kartı alımı düşecek. Ee peki bu ne işe yarıyor? Çip krizi bitecek. Peki bu ne işe yarıyor? Kartların fiyatı düşecek.

O da onu diyor işte, düşmeyecek. Çünkü ETH kazmayı bırakacaklar, başka birini kazacaklar.

Ethereum kazımı bitince çip krizi bitmiyor. Bitmesi için üretim lazım. Üst seviye kartlarda düşüş olması ama 1600 serisinde hiç düşüş olmaması da olanlarla alakalı olmadığının kanıtı. (Durup dururken hakaret eden birine açıklama yaptım, kusura bakma)

Ethereum kazımı bitince çip krizi bitmiyor. Bitmesi için üretim lazım. Üst seviye kartlarda düşüş olması ama 1600 serisinde hiç düşüş olmaması da olanlarla alakalı olmadığının kanıtı. (durup dururken hakaret eden birine açıklama yaptım, kusura bakma)

Bunların hepsi etken aslında ben biliyorlar mı kısmına takıldığım için sinirlendim kusura bakma sende.

Yeni konular

Geri
Yukarı