GTX 550 Ti sistem The Forest'ta kaç FPS verir?

Trickester

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 gb ddr 1600 mhz ram i7 3770 işlemci rx 590 se ekran kartı
Merhaba. Sistemim The Forest oyununda hangi ayarlarda kaç FPS alır onu sormak istiyorum.

• RAM: 8 GB
  • Power Supply: 500W
  • Ekran kartı: GTX 550 Ti
  • Anakart: DDR 2 sistem -elimde omadığı için modeli bilmiyorum-
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E7400 2.8 GHz ama overclock ile 3.39'a kadar çıkabiliyor.

• minimum:
    • işletim sistemi: Windows 7
    • işlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz.
    • bellek: 4 GB RAM.
    • ekran kartı: NVIDIA GeForce 8800GT.
    • DirectX: sürüm 9.0
    • depolama: 5 GB kullanılabilir alan.
    • ses kartı: directx®-compatible
    • ilave notlar: 32 Bit Windows users need to ensure they have at least 4 GB of RAM usable on their System.
  • önerilen:
    • işletim sistemi: Windows 7
    • işlemci: Quad Core Processor.
    • bellek: 4 GB RAM.
    • ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 560.
    • DirectX: sürüm 9.0
    • depolama: 5 GB kullanılabilir alan.
    • ses kartı: directx®-compatible

Hocam bu şekilde çok kasmaz diye tahmin ediyorum.

İnternette bir video var sizin sistemdeki ekran kartını kullanıyor. 1280x720 Low ayarlarda 50-55 FPS arası alıyor. Ama onun işlemcisi xenon işlemci sizinki biraz daha iyi.

Orta ayarlarda 30-35 civarı alırsın diye düşünüyorum fakat bazı bölgelerde işlemci kaynaklı droplar ve harita üzerinde geç yüklenmeler yaşayabilirsin. Emin değilim sadece tahmin.(!)

E7500 550Tİ ikilisi ile çok iyi performans alamamıştım. 30 FPS civarıydı bazen daha düşük. Görüntü de leş gibiydi hiç çekemedim.

E7500 550Tİ ikilisi ile çok iyi performans alamamıştım. 30 FPS civarıydı bazen daha düşük. Görüntü de leş gibiydi hiç çekemedim.
Tamamdır hepinize verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim

Tamamdır hepinize verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Arkadaşlar tekrar merhaba ben ekran kartını aldım taktim ve orta ayarlada 40 - 50 FPS aliyor yani 30 FPS almiyor.

E7500 550 Ti ikilisi ile çok iyi performans alamamıştım. 30 FPS civarıydı bazen daha düşük. Görüntü de leş gibiydi hiç çekemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı