GTX 560 Ti PUBG Kasma Sorunu

!HuSeYıN!

Decapat
Arkadaşlar benim sistemim iyi olduğu halde PUBG kasıyor. Sistemime güvenip almıştım. Nedeni ne? Sistem işte bu:

RAM: 8 GB
Ekran kartı: Nvidia Geforce GTX 560 Ti 4 GB
İşlemci: AMD 8350 eight core proccesor 4.01 GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba utkucan9. Biraz geç yazıyorum ancak ekran kartı minimum 2 GB istiyor benimki 4 GB olduğu halde en düşükte bile çok kasıyor. Orta ya da en yüksek olmasa bile en düşükte neden kasıyor? Cevap verirsen çok sevinirim.
Ekran kartı sadece VRAM ile karşılaştırılmaz. Arkadaşın dediği gibi yeni ekran kartı almak dışında yapabileceğin pek bir şey yok. Ayrıca sorun sadece ekran kartında değil. 8 gb ram PUBG için yetersiz.
Merhaba utkucan9. Biraz geç yazıyorum ancak ekran kartı minimum 2 GB istiyor benimki 4 GB olduğu halde en düşükte bile çok kasıyor. Orta ya da en yüksek olmasa bile en düşükte neden kasıyor? Cevap verirsen çok sevinirim.
Ekran kartı sadece VRAM ile karşılaştırılmaz. Arkadaşın dediği gibi yeni ekran kartı almak dışında yapabileceğin pek bir şey yok. Ayrıca sorun sadece ekran kartında değil. 8 gb ram PUBG için yetersiz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı