GTX 650 , GTX 750 Kadar İş Görür mü ?

viaccess

Hectopat
Makaleler
9
Merhabalar, uzun bir zamandır GTX 750 almayı planlıyordum. Fakat bütçem biraz dar olunca GTX 650'yi araştırdım. Hwcompare, GPUBoss gibi sitelerde hemen hemen aynı performansta gözüküyorlar (sonuçlarını atmak ceza sebebi olduğu için atmıyorum.) . Pek kıyaslama videolarıda yok açıkçası. 2. el alacağım GTX 650, oyunlarda GTX 750 kadar iş görür mü ?

GPUBoss sitesinde zamanında GTX 780Ti R9 295X2 den daha performanslı deniyordu. Bu tarz sitelere inanmayın. GTX 750, GTX 650'nin güncellenmiş versiyonudur. Daha performanslıdır. GTX 650 almayın derim bu saatten sonra. Para biriktirip en azından 2.el bir GTX 750 Ti alın.

GPUBoss sitesinde zamanında GTX 780Ti R9 295X2 den daha performanslı deniyordu. Bu tarz sitelere inanmayın. GTX 750, GTX 650'nin güncellenmiş versiyonudur. Daha performanslıdır. GTX 650 almayın derim bu saatten sonra. Para biriktirip en azından 2.el bir GTX 750 Ti alın.

Ne kadar performans farkı vardır aralarında ? Örneğin oyunlarda falan ?

Burada test yapılmış. GTX 650 ile GTX 750 arasında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada test yapılmış. GTX 650 ile GTX 750 arasında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet o videoyu izledim tek bir oyun üzerinden yapılmış ve gerçekçi gelmedi bana açıkçası.

Ustadan cevap alabilirsem güzel olacak :) . @Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı