GTX 690 ederi nedir?

Almanızı tavsiye etmem. GTX 970 alınabilir 2. el 900-1000 TL bulunuyor piyasada fakat bundan önce sistem özellikleriniz nelerdir işlemci PSU gibi bileşenler.

Fiyat konusunu bilmiyorum ama SLI destekli yeni nesil oyunlarda hepsini yüksek ayarlarda kaldırır sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kart fena değil birisi 650W güç kaynağı uygundur demiş. Haklı olabilir 8+8 güç girişi var

Almanızı tavsiye etmem. GTX 970 alınabilir 2. el 900-1000 TL bulunuyor piyasada fakat bundan önce sistem özellikleriniz nelerdir işlemci PSU gibi bileşenler.

Üstat amacım aşırı oyun değil, ara sıra girerim. Bir de bende GTX 690 fanboyluğu var Sisteme SFX Silverstone 650W PSU alacağım. İşlemcim Pentium E5200, ileride R5 3600 vb. bir işlemciye geçeceğim.
Attığım fotodaki ekran kartının fiyatı nedir arkadaşlar?

E5200'ün o kartı besleyeceğini düşünmüyorum pek mümkün gözükmüyor quad veya Xeon bir işlemciye upgrade yapabilirsiniz ufak bir masrafla ondan sonra kart bakın.

E5200'ün o kartı besleyeceğini düşünmüyorum pek mümkün gözükmüyor quad veya Xeon bir işlemciye upgrade yapabilirsiniz ufak bir masrafla ondan sonra kart bakın.
Oraya R5 3600 vb. Bir işlemciye geçeceğimi yazdım 288.800 japon yeni kaç tl ediyor?.

Oraya R5 3600 vb. Bir işlemciye geçeceğimi yazdım 288.800 japon yeni kaç tl ediyor?.
İleride geçicem demişsiniz şuan o kartı alamazsınız alırsanız da besleyemez işlemciniz demek istiyorum alacaksanız da 100. Lira gibi küçük bir masrafla xeona geçin dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…