GTX 750 Ti Flight Simulator X Performansı

igayin61

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Benim GTX 750 Ti kullanıcılarına bir sorum var. Acaba FSX adlı uçuş simülasyonunda kaç FPS alıyorlar? Eğer bu kart ile bu simülasyonu kullanan varsa konuya yorum bırakırlarsa çok memnun olurum. :) İnternette çeşitli videolar var fakat kullanıcı yorumu kadar iyi olmuyor o yüzden sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

YouTube'daki oynanış ve test videolarını baz alabilirsiniz FPS olarak. Memnun edecek düzeyde oynayabileceğiniz garanti.

FSX'de ekran kartını önemi neredeyse %5. Bu yüzden ekran kartına bakarak tahmin yapamazsınız. Şöyle söyleyeyim Titan X ile GTX 460 arasındaki fps farkı yalnızca 3. Uçuş simülasyonlarına cidden gönül vermişseniz IVAO'da uçup sanal pilot olmak istiyorsanız işlemcinizi i7 veya i5 serisinden en güçlü işlemcilere yükseltin. Eğer oyunu zevkine oynayacaksanız kalabilir. Ben şahsen MSİ GTX 970 Gaming 3.5G ve AMD FX 8350 sahibiyim. Doğal olarak işlemcim FSX için yeterli değil bu yüzden X-Plane 10 platformunda uçuyorum. Çünkü X-Plane 10 ekran kartına yüklenen bir simülasyon oyunudur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı