GTX 750 Ti İçin Güç Kaynağı

Canary27

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Sistemimde belli başlı parçaları yeniliyorum. Fakat şu anda güç kaynağım yeterli mi yetersizmi çok fikrim yok. Bozulan eski sistemimde;
Sapphire HD 5750 86W + Intel Core 2 Duo E7500 65W bulunmaktaydı ve toplam 151W güç tüketimi vardı.
Şimdi ise Intel Core 2 Quad Q9400 + GTX 750 Ti ikilisi olarak yenilemekteyim. Ve bu ikili işlemci 95W, ekran kartı 60W olacak şekilde 155W çekecek. Ayrıca 4 GB olan RAM'imi 8 GB olarak değiştiriyorum.
Diğer bileşenleri hesaba katmadım. Ekte güç kaynağımın fotoğrafını koyacağım. Herhangi bir problem oluşup oluşmayacağı konusunda yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

IMG_20200119_185151.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeterli olur. Tahminimce markası da Vento. Vento güç kaynaklarının kalitesi kötü değil bence.
Evet markası Vento. Yanıtın için teşekkürler.
GTX 750 ti güç beslemesi istemedigi için 300 watt power yeterli olur
Dostum bazı GTX 750 Ti'ler bildiğim kadarıyla ek güç girişi istiyor. Ek güçler 60W dan daha fazla güce ihtiyacı olduğunumu gösteriyor. Alırken ekran kartını bu durumu baz alarak sipariş edeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı