GTX 750 Tİ kaç lira eder?

Çaresi yoktur almıştır demek çok anlamsız değil mi? 400-450TL'ye daha iyi kart bulabilse zaten alırdı büyük ihtimalle. Açıkçası ben ikinci el bir kart alacaksam büyük ihtimalle Nvidia tarafını tercih ederim.
Anlamsız değil. Herkes bütün veya çoğu kartları biliyor diye birşey yok. Piyasayı bilmekle alâkalı bu. O fiyata daha iyi kartlar var emin olabilirsiniz. + Olarak güncel olmayan kartlar her zaman performansı da düşüktür ölü yatırımdır en azından daha da düşük meblağlara koyabilirsiniz.

Anlamsız değil. Herkes bütün veya çoğu kartları biliyor diye birşey yok. Piyasayı bilmekle alâkalı bu. O fiyata daha iyi kartlar var emin olabilirsiniz. + Olarak güncel olmayan kartlar her zaman performansı da düşüktür ölü yatırımdır en azından daha da düşük meblağlara koyabilirsiniz.
Evet daha güçlü kartlar var bunun bilincindeyim fakat burada size hiç bir şekilde laf düşmüyor ki son karar alıcının. İsteyen istediği fiyattan istediği kartı alır. Ben 400 TL gibi bir fiyata satabiliyorsam siz bana pahalı satıyor deseniz ne yazar. Buraya 400 TL bandında kart almak isteyen birisi gelse ben gidip yine kendi kartımı önermem üstüne biraz daha ekleyip en azından ikinci el garantili 1050Ti almasını öneririm. Gidip ikinci el RX570-470-480 gibi kartları önermem.

Hem ben ürünü 02.11.2019 tarihinde koydum 26.11.2019 tarihinde kaldırım 450 TL fiyattan 3 kişi almak için mesaj attı. 2 Tanesi 400 TL'ye almaya razıydı. Letgo üzerinde 1 ay kaldı 12 kişi iletişime geçti. Letgo üzerindeki fiyat 400 TL'ydi. Fakat ben sistem toplamaya başladığım için sistemden görüntü alacağım için ekran kartı gerekiyor diye satmadım. Yakın zamanda yine satacağım o zaman sizi buraya etiketlerim.

Evet daha güçlü kartlar var bunun bilincindeyim fakat burada size hiçbir şekilde laf düşmüyor ki son karar alıcının. İsteyen istediği fiyattan istediği kartı alır. Ben 400 TL gibi bir fiyata satabiliyorsam siz bana pahalı satıyor deseniz ne yazar. Buraya 400 TL bandında kart almak isteyen birisi gelse ben gidip yine kendi kartımı önermem üstüne biraz daha ekleyip en azından ikinci el garantili 1050 Ti almasını öneririm. Gidip ikinci el RX570-470-480 gibi kartları önermem.

Hem ben ürünü 02.11.2019 tarihinde koydum 26.11.2019 tarihinde kaldırım 450 TL fiyattan 3 kişi almak için mesaj attı. 2 tanesi 400 TL'ye almaya razıydı. Letgo üzerinde 1 ay kaldı 12 kişi iletişime geçti. Letgo üzerindeki fiyat 400 TL'ydi. Fakat ben sistem toplamaya başladığım için sistemden görüntü alacağım için ekran kartı gerekiyor diye satmadım. Yakın zamanda yine satacağım o zaman sizi buraya etiketlerim.
Evet istediğiniz fiyata satabilirsiniz. İnsanlar da istediği gibi kazıklanabilir: D. Amaç burada toplumu bilinçlendirmek ve doğru olanı yaptırmak. Siz iyi niyetinizi konuşturun düşünseydiniz deseydiniz bu millet ikinci el aldığına göre %50'sinin iyi bir maddi durumu yok ben de kartın hak ettiği fiyata koyayım deseydiniz burada bunları demezdiniz emin olabilirsiniz; ). Bu sizin insafınıza kalmış bir şey amma ve lakin alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler. Emin olun gün gelir sizin de bilginizin olmadığı bir konuda sizi de böyle kazıklarlar. Bu forumda ki amaç insanları doğru şekilde, en iyi ne yapması gerektiğini söyleyerek onu bilgilendirmektir. Gelipte ben OC'lu ekran kartımı 400'e sattım diğerek hakkı olanı almayarak fikir vermek konuşmak değildir. Teşekkürler.
Şu anki sistemimde kullanmış olduğum Gigabyte GTX 750 Ti ekran kartımı elden çıkarmayı düşünüyorum uzun bir sürerdir. Hiçbir sorunu yok fakat! Fan ne zaman %55-60 seviyelerine çıksa bir cızırtı sesi geliyor, fakat benim kasamdan dolayı diye düşünüyorum, baktım ses geliyor bende Afterburner üzerinden %65'e falan çıkarıyorum, yoluma devam ediyorum: D. Eki Görüntüle 470954Eki Görüntüle 470955
Kardeşim sen 300'e koy kimsenin hakkına girmeden sat boşver. Sonuçta 50,100 lira en fazla eline geçecek bununla da zengin olamazsın zaten. Emin ol kartın en iyi fiyatı bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet istediğiniz fiyata satabilirsiniz. İnsanlar da istediği gibi kazıklanabilir: D. Amaç burada toplumu bilinçlendirmek ve doğru olanı yaptırmak. Siz iyi niyetinizi konuşturun düşünseydiniz deseydiniz bu millet ikinci el aldığına göre %50'sinin iyi bir maddi durumu yok ben de kartın hak ettiği fiyata koyayım deseydiniz burada bunları demezdiniz emin olabilirsiniz; ). Bu sizin insafınıza kalmış bir şey amma ve lakin alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler. Emin olun gün gelir sizin de bilginizin olmadığı bir konuda sizi de böyle kazıklarlar. Bu forumda ki amaç insanları doğru şekilde, en iyi ne yapması gerektiğini söyleyerek onu bilgilendirmektir. Gelipte ben OC'lu ekran kartımı 400'e sattım diğerek hakkı olanı almayarak fikir vermek konuşmak değildir. Teşekkürler.

Kardeşim sen 300'e koy kimsenin hakkına girmeden sat boşver. Sonuçta 50,100 lira en fazla eline geçecek bununla da zengin olamazsın zaten. Emin ol kartın en iyi fiyatı bu.

Elimde bir miktar para olsa ve ucuza 1050 bulsam hemen satıcam ama fakirlik başa bela. 1050 450 TL gibi bir fiyata bulunur mu ?

Bende bir ara bakıyordum bu kartlara. Edeceği normal şartlarda 200 ama nvidia diye piyasası yüksek 350 GET olarak satılır diye düşünüyorum.
Mesela GTX 1050'de böyle, RX 470-570 modellerinden güçsüz olmasına rağmen daha pahalı. Anlamıyorum milleti mis gibi RX 470-570 varken 1050 Tİ ne ki

750ti Black OC Sniper modelini 300TL ye almştım. Bu kartı da bu fiyattan satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı