GTX 750 Ti overclock yapmak

Olur atabilirsen sevinirim.
En yakın zamanda atıcam. Eğer performansını soruyorsanız Recep Abi'nin "G3258 ve GTX750 Ti GTA 5 Performans Testi" adlı videodaki performansı veriyor. Ot kalitesini High'a alırsanız aşırı otluk yerlerde 25FPS oluyor ama gayet güzel görünüyor.

@furkanxdgs4 söyledikleriniz saçmalıktan ibaret. Kart değiştirmek o kadar kolay olsaydı gelip burada OC nasıl yapılır diye bir konu açmazdım herhalde.
Böyle yaparak çürütüyor muyuz? Saçmalık. Böyle yaparak ekran kartının en stabil performansında çalıştırıyoruz. Bizim de yararımıza oluyor.

@Silinen üye dediklerinizin aynısı yaptım böyle oldu. Genelde aynı ayarlarda 35-40 FPS arası gidip gelirken, dediklerinizi yaptıktan sonra 60 FPS'ye kadar çıktı. Arada 50 düşüyordu. Sıcaklıkta gayet normaldi. Tamamdır, dediğinizi uyguluyorum.

@furkanxdgs4 bir de size vur demişler öldürmüşsünüz. Sizinki gayet normalmiş.

@Silinen üye dediklerinizi uyguladım. 5 FPS felan artış oldu. Devam etmek istiyorum. Kaç yapmalıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…