GTX 750 Ti PUBG Performansı

FHD çözünürlükte, ufak bir hız aşırtmayla, en düşük ayarlarda 70 FPS civarında oynayabiliyorum.

Başlıksız-1.png

Yok artık hocam GTX 750 Ti Full HD'de medium-high ayarlarda imkanı yok 55 FPS vermez. Bende RX 460 var en düşük ayarlarda zor alıyorum o FPS'leri ki RX 460 ile GTX 750 Ti hemen hemen aynı performansa sahip.
Eğer yalanım varsa gözüm çıksın. Ne kadar seviyorsunuz milleti yalancı konumuna getirmeye. Yok artık hocammış bak bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yalanım varsa gözüm çıksın. Ne kadar seviyorsunuz milleti yalancı konumuna getirmeye. Yok artık hocammış bak bak.
İyi misiniz? Çok gereksiz yorum yapmışsınız. Hayır benim kimseyi yalancı konumuna getirtmek gibi bir niyetim yok. Ya siz ne yazdığınızı bilmiyorsunuz ya da kendinizin de söylediği gibi yalancısınız. Hayır madem bilmiyorsun niye biliyormuş gibi yorum yapmak için zorluyorsun kendini onuda anlamış değilim. Bari milleti yanlış bilgilendirme.
GTX750TI MSI ekran kartına ve x4 860k işlemciye ve 8 GB RAM'e sahibim. PUBG oyununu high-medium karışık ayarlarda 55 50 FPS arası akıcı şekilde oynuyorum. İçiniz rahat olsun.
Kendi söylediğin ayarlara ve değerlere bak. Ardından aşağıdaki videoyu izle. Sonra gel yorum yap, eleştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Millet Very Low'da 55'i zor görüyor beyefendi medium-high'da 50-55 FPS arası akıcı şekilde oynuyormuş. Yersen.;)

PUBG Halen düzgün optimize edilmiş bir oyun değil msi gtx 1050 ti gaming x 4 gb modedli ile altdaki özelliklerle 50 -90 fps arası akıcı olmayan çatışmalarda donan bir oyun oynuyorum ( 8gb ram var. darboğaz sorunu yok )
20180713170122_1.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı