GTX 750 Ti sisteme yükseltme önerisi

Samsung 24" LF24G35Tfwmxuf bu monitörü tavsiye eder misiniz şu an vatan da 2500TL fiyatı var​

Size attığım monitörler daha iyi. Samsung Odyssey G3 ve G5 serierinde ghosting sorunu olduğunu duydum. Size attığım monitörler daha iyi yani.

Internetten alışverişte benim şansım yok ne aldıysam hep sorunlu geldi iade edene kadar veya değişim yapana kadar çok uğraştım çok paran heba oldu o yüzden gidip görüp almak istiyorum.

Yani bilemiyorum öyle düşünmeyin bence. Baktığınız monitörde sorun var diyenler var ve size attığım monitörler de gerçekten çok güzel.

İkinci el 1050 Ti alabilirsin. Darboğaz olmaz. Bütçeni düzgün söylemiyorsun adam gibi öneri yapalım.

8 GB RAM daha takıp GTX 1060 6 GB veya RX 570 alabilirsiniz.

İkinci el 1050 Ti alabilirsin. Darboğaz olmaz. Bütçeni düzgün söylemiyorsun adam gibi öneri yapalım.

Bütçe belli değil yani şöyle 1050 Ti olur demişsiniz o parça bu sisteme güzel olursa ben onu en uygun fiyata almaya çalışacağım.

Ucu kapalı cevap veriyorsunuz ama neyse. RAM ve ekran kartı yükseltin. Bütçeniz yeterse i7 4770 veya 4790 alabilirsiniz.

i7-4790K, 8 GB daha ekle, RX 470 veya 1060 Ti al.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Ya da sat yeni sisteme geç. i7-4790K`dan sonra yükseltme yapamıyorsun maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…