GTX 750 vs RX 550 vs GT 1030

Bütçe
800 - 1000TL

Turboxun giriş veya orta segmente yakın kartları alınabilir. Bu benim kartımın oc yapıldığı halindeki boşta sıcaklığı.

2. el RX 550 almak daha mı mantıklı yoksa bunu almak mı? Arada 150 TL kadar bir fark var.
Sıfır olsun, garantisi olsun, sadece ben kullanmış olayım diyorsanız 150 TL gibi bir farka değer hocam. Bana kalırsa da değer çünkü ikinci elde hiçbir şeyin garantisi yok.

Sıfır olsun, garantisi olsun, sadece ben kullanmış olayım diyorsanız 150 TL gibi bir farka değer hocam. Bana kalırsa da değer çünkü ikinci elde hiçbir şeyin garantisi yok.

Bu alacağım karta benchmark ve OCCT testi yapıp alacağım. Garantisi, faturasına kadar var.

Bu alacağım karta benchmark ve OCCT testi yapıp alacağım. Garantisi, faturasına kadar var.
150 TL fark ödemek bütçenizi zorlarsa RX 550 daha mantıklı hocam ama 150 TL veririm ve sıfır kart alırım diyorsanız GT 1030 alın derim.

Hayır alınmaz. MOSFET'lerden bile çalan bir marka ne bekliyorsunuz ki?

Devreleri incecik elle sayılıyor.

150 TL fark ödemek bütçenizi zorlarsa RX 550 daha mantıklı hocam ama 150 TL veririm ve sıfır kart alırım diyorsanız GT 1030 alın derim.
Hocam 750 1030dan güçlü bir kart. Ayrıca GT serisi olduğu için Shadow play gibi özellikle 1030da yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…