GTX 750M sistem PUBG oynatır mı?

Enes uslu

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Benim Asus N550JV model dizüstü bilgisayarım var. Ekran kartı GTX 7750 işlemci i7 4700HQ RAM ise 16 GB. Sizce PUBG oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynatır oynatmasınada çok düşük ayarlarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paranız boşa gitmez zaten alıp beğenmezseniz veya sorun olursa iade edilebiliyor ama galiba 10 saatten az oynaman lazım.

Ben GT640M ile oynuyorum 26-30 FPS alıyorum. Ayarlar düşük olunca sıkıntı olmaz, arkadaşım GTX 1060 ekran kartına sahip o bile benle aynı ayarları kullanıyor düşmanı rahat görebilmek için. Bu arada alın oynayın eğer beğenmezseniz iade edin 2 saat altında oynadığınız oyunları iade edebiliyorsunuz. Bu resimde ki Nvidia denetim masası ayarlarını yapmanız şart gibi bir şey yoksa FPS sıkıntısı çekebilirsiniz. Oyun içinde ise Kenar yumuşatma ayarını yüksek yapıp geri kalan bütün ayarları çok düşük'e çekebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 105
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 96
  • Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 93
  • Adsız4.jpg
    Adsız4.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 86
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı