GTX 750ti 144 Hz Monitörü Destekler mi?

Paxx

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda toplayacağım bilgisayarda alacağım monitör BENQ XL2411Z 144hz olacağı için başlı başına zaten 1200 TL gibi bi fiyatı var o yüzden ekran kartına da en fazla bütçem gtx750ti'ya yetiyor. Bu durumda gtx750ti 144hz değerini bana verebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartı o monitörün hakkını veremez monitörü 60 hz alıp ekran kartına para yatırmalısın.

144 hz monitör ilk tercihim çünkü cs go için alıyorum 144 hz olması şart benim için eğerki dediğiniz gibi hakkını veremiyecekse bekleyip bütçemi yükseltikten sonra ekran kartını daha üstün bi model alırım.

144 hz monitör ilk tercihim çünkü cs go için alıyorum 144 hz olması şart benim için eğerki dediğiniz gibi hakkını veremiyecekse bekleyip bütçemi yükseltikten sonra ekran kartını daha üstün bi model alırım.
Şöyleki eğer CS:GO dışında yeni nesil oyunlarda vereceği fps düşük olacağı için gene yırtılmalar olacaktır ama sadece CS:GO için alınacaksa 144HZ sabitleyip yırtılma olmadan oynanabilir.

Şöyleki eğer CS:GO dışında yeni nesil oyunlarda vereceği fps düşük olacağı için gene yırtılmalar olacaktır ama sadece CS:GO için alınacaksa 144HZ sabitleyip yırtılma olmadan oynanabilir.

O zaman ertelememe gerek kalmadı teşekkür ederim bilgilendirdiğin için yakın zamanda alıcağım inşallah :)

144 Hz monitör saniyede 144 kareyi ekrana getirebilir. Gtx 750 Ti, oynadığınız oyunda saniyede 144 kare çizebiliyorsa monitörü alın derim fakat eski oyunları oynamayacaksanız ya da düşük ayarlarda yeni oyunları oynamak gibi bir düşünceniz yoksa monitör fuzuli olur.

144 Hz monitör saniyede 144 kareyi ekrana getirebilir. Gtx 750 Ti, oynadığınız oyunda saniyede 144 kare çizebiliyorsa monitörü alın derim fakat eski oyunları oynamayacaksanız ya da düşük ayarlarda yeni oyunları oynamak gibi bir düşünceniz yoksa monitör fuzuli olur.

monitör cs go'yu 144 hz oynatması için almam şart diğer oyunları yüksek ayarlarda oynama gibi bi isteğim yok zaten cs go'yuda çok düşük ayarlarda oynadığım için ekran kartının yeticeğini biliyorum ama işte 144 hz görüntüyü bana verebilirmi konusunda teredütte olunca biraz endişe duydum. 144 hz ide desteklediği hakkında bilgide aldım artık kafam rahat bi şekilde alabilirim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı