GTX 750Tİ GTA 5 donma sorunu

Özgür Dil

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle belirtmek istediğim şey bu kasma değil sadece oyunu oynarken 1-2 saniyelik donma oluyor. Ne kadar da grafikleri düşürsem yine de oluyor ve bu olay beni deli ediyor. Gerçekten çok sinir bozucu aynı sorunu yaşayıp da çözen arkadaşlar varsa öneri ve cevaplarınızı bekliyorum.

Sistemim:
  • İntel Core i5-4590 3.30 Ghz 4 Cpu
  • 4 GB 1600 DDR3 RAM
  • GTX 750TI ekran kartı
  • 500 GB HDD
  • 400W DARK PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen Ram'den kaynaklı, yapabiliyorsanız 4GB daha Ram alın. Alamıyorsanız 2GB ekleyin ama tavsiyem 4GB eklemeniz.

Selam olsun sana da.
4 GB RAM o oyuna yetersiz geliyor sorun bundan dolayı. Bi 4 GB daha ya da mümkünse 8 GB tek modül alabiliyorsanız alın sorununuz çözülür.

Ram 4gb daha ekledikten sonra sorun devam ederse ne yapabilirim daha sistem temiz bilgisayarımın yeni formatlı win7 kasada kesinlikle toz yok tek tek işlemci fanları söküp temizledim sorun devam ederse neler yapılabilir çözüm önerilerinizi bekliyorum.

MXAA yı arttırmayı denedin mi dostum ? Bir de Vsync yi Half yapmayı dene. Bende de 750 Tİ var ve G3258 ile kullanıyorum 4 GB RAM ile. 2k yüksek ayarlarda bile denedim oynatıyo arada bir sende ki sorun oluyo o da RAM den kaynaklı. Dediklerimi bir dene bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…