GTX 760 GTA V Açar mı?

YasinZeki

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi. Size çok klasik bir soru sormak istiyorum. Bu işlerden pek anlamadığım için sistem gereksinimleriyle, kendi bilgisayarımı karşılaştıramıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
İşlemci: İntel i5 4590
Ram: 8 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 760

Açar, çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba Technopat ailesi. Size çok klasik bir soru sormak istiyorum. Bu işlerden pek anlamadığım için sistem gereksinimleriyle, kendi bilgisayarımı karşılaştıramıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
İşlemci: İntel i5 4590
Ram: 8 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 760
Bendeki sistem i5 4570, asus gtx760 tabanlı bir sistem şuanda hala gta v' i indiriyorum 2 gün kaldı inmesine. Tahminimce 1920x1080 full hd çözünürlükte bazı ayarlar high bazıları mideum ayarlarda oynarsın ekran kartının referans tasarım olması ısı açısından ve overclock' lu modellerine göre performansı daha düşük olacaktır.

Ben gta5 i gtx760 ile high ayarda (bir - iki ayar dışında) sabit 59fps oynuyorum. Zaten monitörüm 60hz. Sende rahat oynarsin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı