GTX 760 O.C yapılır mı ?

Hadi ya o kadar var mı cidden, bilmiyordum. Ama baya güzel gözüküyor ya :(.

Hairworks kapattığım anda 4 FPS artış aldım ve 22-23 FPS'ye kadar verim aldım teşekkürler :neo:.

980Ti stok halde 70 FPS hairwork açık 83 FPS kapalıyken alıyordum. En iyi overclock değerinde 78 FPS açık, 92 FPS kapalıyken alıyordum. Bu değerler yağmurlu havada kahramanın at kullanırken ki değerleridir. Ben ihtiyaç duymadığımdan stok değerlerde oynadım. GTX760'ta overclock bu oyun için ihtiyaçtır. En iyi overclock değerinde 5-10 FPS farkı oynanabilirliği arttıracaktır.

Son düzenleme:
980Ti stok halde 70 FPS hairwork açık 83 FPS kapalıyken alıyordum. En iyi overclock değerinde 78 FPS açık, 92 FPS kapalıyken alıyordum. Bu değerler yağmurlu havada kahramanın at kullanırken ki değerleridir. Ben ihtiyaç duymadığımdan stok değerlerde oynadım. GTX760'ta overclock bu oyun için ihtiyaçtır. En iyi overclock değerinde 5-10 FPS farkı oynanabilirliği arttıracaktır.
O.C. yapmak için iyi bir soğutucu gereklidir değil mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı