GTX 760 sorunlu bir kart mı?

Bruhmoment1

Decapat
Daha fazla  
Bu karta sahip olanları genelde yüksek derece aldığını görüyorum. Sizce bu kart sorunlu mu?

Bendede vardı, bir sorununu görmedim.

Sorunlu değil, lakin güncel sistemlere nazaran çok düşük bir ekran kartıdır kendisi.

Bu karta sahip olanları genelde yüksek derece aldığını görüyorum. Sizce bu kart sorunlu mu?

GTX 840M Minecraft PvP sunucularında 100 FPS üstü aldırmıyor bana 2 chunk ta anca 120 140 aldırıyordu cok düşük yükseltme şansınız varsa kacırmayın ve kartın sorunlu oldugunu görmedim hic.

GTX 840M Minecraft PvP sunucularında 100 FPS üstü aldırmıyor bana 2 chunk ta anca 120 140 aldırıyordu cok düşük yükseltme şansınız varsa kacırmayın ve kartın sorunlu oldugunu görmedim hic.
Hocam kullandığınız karton sorunlu olmadığında emin misiniz. Şu anda 840m kullanıyorum, SonOyuncu'da Chunklar 10'dayken 135+ FPS veriyor.

Hocam kullandığınız karton sorunlu olmadığında emin misiniz? Şu anda 840M kullanıyorum, SonOyuncu'da chunklar 10'dayken 135+ FPS veriyor.

SonOyuncu the pite 50 60 70 kişideyken kızıl biomuna kar biomuna vesaire atlayınca chunk 6 olunca bile 80 70'di ve sorunlu değildi

Peformans ayarlarını yaptınız mı? Regedit vs.

Her şeyi pil gucu arka planda calışan gereksiz tüm hizmetler Regedit sistem dosyalarını temizleme vesaire ama olmadı isterseniz the pit 40 50 kişiyken girin ve kızılda chunku 10 ypaın eger 70 80 üstü alırsanız yüzüme tükürün yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…