GTX 765M vs GTX 850M

Levii

Kilopat
Daha fazla  
İki laptop ekran kartı arasında kaldım. Güncel oyunları low - medium 720p de hangi kart daha akıcı oynatır ? Mobil ekran kartlarında ortada ki rakam daha önemlidir diye biliyorum. Güncel oyunları kasmadan CSGO ve LOL'ü de düşük ayarlarda kasmadan hangisi daha iyi oynatır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside uzun ömürlü kart olmaktan çıkmış artık bence.
1544354357191.png

1544354381843.png

Bence tartışılmaz ikiside güncel değil ve ikiside çok iyi olmayan ekran kartları ama illa birini seçmen gerekiyorsa skoru yüksek olanı seçmekte fayda var. GTX765M daha iyi bir ekran kartıdır.

İkisi de düşük ayarlarda kasmadan oynatır. Ama gelecek için GTX 850M daha iyi bir seçenek.

Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. 2014 2013 kartları uzun ömürlü olmasını beklemiyorum. Cs go ve lolü güncel oynuyorum akıcı oynatsın düşük ayarlarda yeterli :) aşırı oyun canavarı değilim low ayar olsun ama akıcı oynayayım diye düşünüyorum. O zaman görüşlerinizden yola çıkarak 765m i tercih edeceğim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı