GTX 770'li sistem

Olur ama soket tipi işlemcine uygun olması gerekiyor. 1150 soket tipi anakart bakıcaksın. Diğer bi usus Sistemine ssd alman gerekmekte bu sisteme ssd olmazsa olmaz.

Yüksek ihtimalle O.C yapmam ama yapmazsam da bu kadar sistem boşa gitmiş gibi hissederim :D

Bu arada ssd yi nasıl kullanacağımı çözemediğimden yüksek devirli bir hdd alayım dedim, sadece işletim sistemini kurmanın mantığını anlayamadım açıkçası.

SSD diske sistemi kuracaksın.Diğer HDD'yi /D olarak kullanıcaksın. Kullanmayı bilmemek gibi bi durum yok, normal HDD gibi .

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki

- Intel Core i5 4670K CPU
- 8GB 1600MHz Memory
- NVIDIA GTX 770 2GB
- ASUS H87 Motherboard
- 120GB Samsung 840 EVO SSD ve diğerleri olsa sizce nasıl olur, O.C düşünmüyorum

z97 çipsetli anakart almanı tavsiye etmemdeki büyük sebep yeni cıkıcak broadwell işlemcilerle uyumlu olucak olması. O anakartı alırsan diğer işlemci teknolojisinde kullanabiliceksin.

Anladım en iyisi bir z97 bulayım ben :D Cidden baya fark yapıyormuş teşekkürler tüm yazdımlar için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı