GTX 770M Laptopun Performansı Nasıldır?

Meastro

Hectopat
Daha fazla  
  • Ekran Kartı: GTX 770M 3GB
  • İşlemci: İ7 4700MQ Turbo Boost ile 3,40 GHz
  • RAM: 16GB 7200RPM 750GB
  • Chipset: HM87
Laptopum hangi oyunları kaldırır, iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
şu son güncelleme ile pubg'yi oynatır, onun dışında aklıma birtek lol ile fortnite geliyor. fifa oyunlarını da rahatça oynatır diye düşünüyorum.
Far Cry 5, Rise of Tomb Raider gibi yeni çıkan oyunları çok kasıyor veya akıcı değil, bu sisteme normal mi bu oyunların kasması? Özellikler eski demi artık?

Far Cry 5, Rise of Tomb Raider gibi yeni çıkan oyunları çok kasıyor veya akıcı değil, bu sisteme normal mi bu oyunların kasması? Özellikler eski demi artık?
naptın sen o ekran kartı ile bu oyunlar denenir mi asdfghj çok daha düşük oyunlar denemenizi öneririm saydığınız oyunları oynatması imkansız o ekran kartının.

Ben GTX 860M kullanıyorum. 770M ile aşağı yukarı aynıdır diye tahmin ediyorum. Eski oyunlarda sıkıntı çıkarmaz ama yeni oyunlarda çok sıkıntı çekersin.

GTX 770M ile çok rahat Far Cry 5 oynamalısın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En iyisi buradan en güncel sürücüyü indirip temiz kurulum seçeneğini seçerek yükle.
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA
Masaüstü sağ tıklayıp Nvidia denetim masasını açıp 3D ayarlarının yönetilmesi kısmından tercih edilen grafik işlemciyi Nvidia olarak ayarla. Ayrıca sıcaklığı MSI Afterburner ile kontrol et. Belki de sıcaklık sebebiyle kasıyordur.

GTX 770M ile çok rahat Far Cry 5 oynamalısın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En iyisi buradan en güncel sürücüyü indirip temiz kurulum seçeneğini seçerek yükle.
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA
Masaüstü sağ tıklayıp Nvidia denetim masasını açıp 3D ayarlarının yönetilmesi kısmından tercih edilen grafik işlemciyi Nvidia olarak ayarla. Ayrıca sıcaklığı MSI Afterburner ile kontrol et. Belki de sıcaklık sebebiyle kasıyordur.
Kaç kez format attım, sıcaklık yok, haydaa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı