GTX 850M Zula FPS Drop Problemi

Tanrısal Su

Kilopat
Merhabalar, Zula oynarken genelikle çatışırken, yazı yazılırken ve silah değiştirirken drop yiyorum bu her zaman değil ama çoğunlukla bunları yapınca oluyor. Ve drop yediğim zaman şunu fark ettim; fan sesi kesilip, geliyor bu neden kaynaklıdır ve çözümü var mıdır? Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Ekran kartı sürücü güncellemesi mevcut. Tavsiye olarak aşağıdaki rehbere göre tüm sürücü ve dosya kalıntılarını kaldırdıktan sonra sürücüyü yükle.
DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

Güncellemeden sonra aşağıdaki videoya göre Zula oyununun dosyalarında bulunan ''zula.exe'' dosyasını Nvidia denetim masasından tanıtmayı unutma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki sürücüleri yükle.
Intel Chipset Sürücüsü - INF Update Utility
Realtek High Definition Audio Driver - Windows 10 64 Bit
https://downloadmirror.intel.com/26759/eng/setuprst.exe

Aşağıdaki programları kaldır.
WinRAR 5.01 (32-bit)

Bu güncellemelerden sonra aşağıdaki bakım yönergelerini kesinlikle uygula.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

Yapacağim hepsini teşekkürler.

Eskisinden daha kötü oldu diyebilirim. Telefon internetinden bağlanıyorum oyuna. Ping seksenlerde dolaşıyor ping ile alakalı olabilir mi?

Yapacağim hepsini teşekkürler.

Eskisinden daha kötü oldu diyebilirim. Telefon internetinden bağlanıyorum oyuna. Ping seksenlerde dolaşıyor ping ile alakalı olabilir mi?
Elbette ping'den kaynaklı FPS düşmeleri olabilir. İmkanınız varsa modem üzerinden kablo ile bağlantı sağlayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı