GTX 950 sisteme işlemci tavsiyesi

MayCrasH

Zettapat
Sosyal Tayfı
Daha fazla  
İlk olarak forumları bilmem fazla o yüzden doğru yere konu açtım mı bilmiyorum. Eğer yanlış yere açtı isem özür dilerim.

Sorum şu: İncelediğiniz MSI GTX 950 Gaming 2 videosundan çok etkilendim ve ekran kartı değiştirmeye zaten kararlıydım ve ekran kartımı değiştirdim MSI GTX 950 Gaming 2 aldım 90 Watt güç değeri olduğu için güç kaynağım 400 Watt olduğu için sorunsuz bir şekilde çalıştı fakat işlemcim i3-2100 olduğu için acaba ekran kartı darboğaz yapar mı sorusu anlamda kazındı fakat zaten ekran kartını aldım taktım kullandım Single Player oyunlarda fazla sorun etmiyor fakat multi oyunlarda biraz sorun ediyor. Acaba bana bu kart için eşdeğer bir işlemci önerir misin? Not: Bütçem 400TL :(

Anakartım B75MA-E33 acaba bu da mı ekran kartını sorun edebilir?
RAM Hi-Level 8 GB 1600.
Power: 400Watt.
İşlemcim i3-2100

10 TL koyup bu işlemciyi alın:
upload_2015-10-9_10-25-33.png

İlk olarak forumları bilmem fazla o yüzden dogru yere konu actım mı bilmiyorum. Eger yanlıs yere actı isem özür dilerim.

Sorum şu : İncelediğiniz Msi GTX 950 Gaming 2 videosundan çok etkilendim ve ekran kartı değiştirmeye zaten kararlıydım ve ekran kartımı değiştirdim Msi GTX 950 gaming 2 aldım 90watt güç değeri olduğu icin powerım 400watt olduğu için sorunsuz bir şekilde çalıştı fakat işlemcim i3-2100 olduğu için acaba ekran kartı darboğaz yapar mı sorusu anlamda kazındı fakat zaten ekran kartını aldım taktım kullandım single player oyunlarda fazla sorun etmiyor fakat multi oyunlarda biraz sorun ediyor. Acaba bana bu kart için eşdeğer bir işlemci önerir misin? Not: Bütçem 400TL :(

Anakartım B75MA-E33 acaba buda mı ekran kartını sorun edebilir?
RAM Hi-level 8GB 1600
Power : 400watt
İşlemcim i3-2100

Bütçen ne kadar?
Ona göre işlemci veya hem işlemci ve ana kart birlikte önereceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı