GTX 960 4 GB vs GTX 1050 Ti vs 1050

1050 daha kötü biliyorum ama sorun şu: Eğer 960 veya 1050 Ti almazsam ve 1050 alırsam çok performans düşüşü olur mu? Ryzen 3 3200G 16 GB RAM sistemim var. Bu ekran kartlarından hangisi daha iyi? Tomb Raider serisini oynamak istiyorum. Özellikle Shadow of the Tomb Raider. Forza 4 kesin oynamak istiyorum. Kütüphanede duruyor. Hangi kart daha iyi performans verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 daha kötü biliyorum ama sorun şu: Eğer 960 veya 1050 Ti almazsam ve 1050 alırsam çok performans düşüşü olur mu? Ryzen 3 3200G 16 GB RAM sistemim var. Bu ekran kartlarından hangisi daha iyi? Tomb Raider serisini oynamak istiyorum. Özellikle Shadow of the Tomb Raider. Forza 4 kesin oynamak istiyorum. Kütüphanede duruyor. Hangi kart daha iyi performans verir?

1050 Ti daha sağlıklı bir seçim olacaktır; Valhalla, Cyberpunk, Legion gibi oyunlar oynamadığınız sürece 3-4 yıl sizi götürecektir. Ondan sonra parçaları yenileyebilirsiniz.

Bende 1050 Ti istiyorum ama il dışında. 960 ise bulunduğum yerde. Daha pratik. Yani 960 alırsam ne kadar FPS kaybetmiş olurum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videolar fikir verebilir.

1050Ti daha iyi fakat sendeki oyunları 3 ekran kartı ile de rahatça oynayabilirsin.

Geri
Yukarı