GTX 960 AMD karşılığı

Asla 5 sene götürmez Şöyle düşün :) 2010' da piyasanın en kral kartı 6850 yanlış hatırlamıyorsam AMD' de şimdi low da oynatıyor :)

Merhaba arkadaşlar ben uygun fiyatlı oyun bilgisayarına GTX 960 takacaktım fakat GTX 960'ın fiyatına karşılık gelen AMD ekran kartı nedir?Çünkü duyduğuma göre Technopat sosyalde güçlü bir kart olan 960 f/p ürünü değilmiş.Eğer fiyata uyarsa ve 960 performansı verirse AMD almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar ayrıca bu sisteme Cooler Master CM693+ Seidon 120V sıvı soğutmalı kasa eklemek istiyorum.Zaten işlemci overclock edilecek iyi bir soğutmaya ihtiyaç var.Ekran kartı kasaya sığarmı ve kasadaki soğutma vs. sorun olurmu işlemci soğutucusunu da aradan çıkartmak istiyorum da?

Arkadaşlar ve de son olarak soracağım şey Vatan Bilgisayarda Ağustos 30-31'de %30 indirim olacak mı?Olacaksa %kaç ve hangi ayın kaçında?Bilgisi olanlar yardım edebilirmi?Monitörle birlikte 3000TL olan sistem biraz pahalı ve 2200TL'ye sistemi getirmek istiyorum.Hatta indirimdeyken Logitech Driving Force GT direksiyon setini de almak istiyorum.
Hocam nerdeyse 5 sene oldu kart sağlammı hala 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı