Çözüldü GTX 960 GTA 5 Online Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tyndeos

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri :

*GTX 960 2G
*i3-6098p

GTA 5'in orjinal versiyonuna sahibim. Bugün oyunu oynarken Online modda hafif kasmalar oluyordu ama single player modunda herhangi bir kasma yoktu. Ben de kasmalar gitsin diye ayarlarla oynadım ve oyun kasmaya başladı. En yüksek ayara da çeksem en düşük ayara da çeksem kasıyor. Bu ayarları ilk oyunu açtığım haline getirmenin bir yolu yok mu? Ayarlar kısmında restore defaults seçeneğini denedim fakat fayda etmedi.

Çözüm
Ayarları değiştirdiğimde Single Player'da dahi kasıyordu. Fakat çözdüm. Aynı hatayla karşılaşanlar olur diye yazıyorum:
Önce belgelerimden oyunu indirdiğim anda hiçbir ayarı değiştirmeden yapmış olduğum benchmark sonuçlarındaki ayarları yine belgelerimde bulunan settings dosyasına yazdım.
Yaşanılan kasmalar GPU'dan değil Online oynadığın için internet hattının ping ms süresinin yüksek olmasından kaynaklanabilir. Drop oluşuyordur.
Oyun içinde FPS de bir düşüş gözlemledin mi?

Ayarları değiştirdiğimde Single Player'da dahi kasıyordu. Fakat çözdüm. Aynı hatayla karşılaşanlar olur diye yazıyorum:
Önce belgelerimden oyunu indirdiğim anda hiçbir ayarı değiştirmeden yapmış olduğum benchmark sonuçlarındaki ayarları yine belgelerimde bulunan settings dosyasına yazdım.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı