GTX 960 Her Oyunda Kasma Sorunu

• Konuyu başlatan orain
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B

orain

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Ben 1 ay önce şehir değişikliği yaptım bilgisayarımı da bu hafta getirdim bulunduğum şehre.
gelmeden önce full ayarlarda 300 FPS aldığım CS:GO'dan şu an 40 FPS almaktayım ayar ne olursa olsun düşürsem de 40-60 FPS. PC kargolatırken RAM, HDD ve ekran kartı söküp kutusunda getirttik taşıma esnasında o yüzden herhangi bir sıkıntı olmadığını belirteyim.

Sadece CS olsa derdim ki güncelleme gelmiştir optimizasyon lazım fakat GTA 5'e giremedim bile nerdeyse.
Hangi ayarda oynuyordum hatırlamıyorum ama gayet akıcı oynuyordum GTA 5'i.

Asıl bomba ise Pes 2016 bile kasıyor. Evde internet olmadığı için çok sağlıklı araştırma yapamıyorum iş yerine gelip driver indirip eve götürüyorum. Fakat o da bi işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence oyunlar işlemcinin entegre HD grafik kartıyla açılıyor. Oyun simgesine sağ tıklayıp "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisiyle çalıştır" seçtiniz mi?

Bence oyunlar işlemcinin entegre HD grafik kartıyla açılıyor. Oyun simgesine sağ tıklayıp "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisiyle çalıştır" seçtiniz mi?

bende sağ tıklayınca öyle bir seçenek çıkmıyor.
Nvidia denetim masasından "grafik işlemciyle çalışanları göster" seçeneğini aktif ettim.
Başlat çubuğuna bir simge atadı. O simgeden kontrol ettiğimde bir sıkıntı yok, ekran kartı üzerinden çalıştığını gösteriyordu.

sorun harddiskte olabilir mi diye onuda kontrol ettim fakat onda da sorun yoktu.

1 haftadır hiçbir çözüm bulamadım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı