GTX 960 ile 144 Hz monitör kullanılır mı?

Sorunum ile bu kadar ilgilenmeniz inanın beni çok mutlu etti, bunların hepsi, özellikle fiyatları çok güzel,1500 TL ye kadar olabilir, yeter ki ips ve yenileme hızı en az 75hz olan bir monitör olsun istiyorum,
Böyle seçici olduğum için lütfen desteğinizi kesmeyin.
Öncelikle geçmiş olsun,
Lenovo L24i-10 23.8" 4ms (Analog+HDMI) Full HD IPS Monitör Fiyatı
Philips 246E9QDSB/01 23.8" 5ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD IPS Fiyatı
ikiside gayet iyi olacaktır sizin için.

Arkadaşlar, bu ürün sizce nasıl "AOC 24V2Q 23.8" 5ms 75Hz IPS FreeSync HDMI DP Çerçevesiz Gaming Monitör"
Lenova 65D6KAC3TK ya bayıldım, ancak 60 Hz biraz düşük değil mi ? hiç değilse 75 Hz olsaydı keşke.
Lenova 65D6KAC3TK ya bayıldım, ancak 60 Hz biraz düşük değil mi ? hiç değilse 75 Hz olsaydı keşke.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, bu ürün sizce nasıl "AOC 24V2Q 23.8" 5ms 75Hz IPS FreeSync HDMI DP Çerçevesiz Gaming Monitör"

eğer büyüklük sorununuz yoksa şunu önerebilirim.
Dell SE2717H 27 '' 6ms 75Hz FreeSync (HDMI+ VGA) IPS Oyuncu Fiyatı

Bol bol film izlerim ve oyun oynarım diyorsanız, VA panel önerim: BenQ GW2470HL 23.8" 4ms (Analog+2xHDMI) Full HD LED Monitör Fiyatı

Film izlerim, oyun oynarım, aynı zamanda iş yaparım diyorsanız, AH-IPS panel önerim: BenQ GW2406Z 23,8" 5ms (Analog+Display+HDMI) Full HD IPS Fiyatı

Bol bol oyun oynarım, bol bol film izlerim ve iş yaparım diyorsanız fiyatına göre en iyi model (curved seviyorsanız):

https://www.amazon.com.tr/Samsung-L...coding=UTF8&psc=1&refRID=ZVNJXRETV8RYZT1V767F

Çok teşekkürler "Samsung C24F390 Va" almaya karar verdim, iyi ki sizleri tanıdım, bana yardımcı olan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, sağ olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı