GTX 960 mı R9 380 mi?

mustafa okuducu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sistem topluyorum. Tüm parçalar tamam fakat ekran kartını bir türlü seçemiyorum. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 960 vs R9 380 | Technopat Sosyal Başka bir arkadaşımız da bu soruyu yöneltmiş. R9 380i önermişler. Bende onu öneriyorum. 960'a göre daha iyi bir performans alırsın ancak psu yani güç kaynağını biraz yüksek tut bence 750w bronze psular iyi gidebilir. 750w fazla diyip 600w öneren arkadaşlar olabilir ancak ilerde update edersen 750w daha iyidir. Zaten buna da deyinmişler o konuda.İyi Sosyaller :)
(Yanlış bilgi verdiysem lütfen düzeltelim. Arkadaşımızı yanıltmıyım)

GTX 960 vs R9 380 | Technopat Sosyal Başka bir arkadaşımız da bu soruyu yöneltmiş. R9 380i önermişler. Bende onu öneriyorum. 960'a göre daha iyi bir performans alırsın ancak psu yani güç kaynağını biraz yüksek tut bence 750w bronze psular iyi gidebilir. 750w fazla diyip 600w öneren arkadaşlar olabilir ancak ilerde update edersen 750w daha iyidir. Zaten buna da deyinmişler o konuda.İyi Sosyaller :)
(Yanlış bilgi verdiysem lütfen düzeltelim. Arkadaşımızı yanıltmıyım)
750 w biraz fazla olmus intel bir islemci ile 550 w cok rahat yetecektir

750 w biraz fazla olmus intel bir islemci ile 550 w cok rahat yetecektir
Attığım linkte 550w'tun yetersiz olduğunu belirtmişler. Bende ona göre bir yorum yaptım. Tabii ki diğer parçalarda önemli. AMD işlemciler çok daha fazla w kullanıyor. Ortada buluşup 600 w diyelim :) İyi Sosyaller.

Attığım linkte 550w'tun yetersiz olduğunu belirtmişler. Bende ona göre bir yorum yaptım. Tabii ki diğer parçalarda önemli. AMD işlemciler çok daha fazla w kullanıyor. Ortada buluşup 600 w diyelim :) İyi Sosyaller.
Oyle olsun guc kaynaginin yuksek olmasi birsey degistirmiyor aslinda ne kadar lazimsa o kadar ceker sadece verdiginiz fiyat yukselebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı