GTX 960 Oyun Performansı

hakan koç

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sistemime MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 ekran kart takarsam GTA5, CSGO kaç fps alirim ? (PSU değişecek.)

İşlemci : i3 2120 3.30ghz
PSU : 230 watt Casper güç kaynaği
Anakart : Pegatron IPXSB-H61
GPU : AMD Sapphire 6350
RAM: 6 GB

Kendi deneyimim;
CS:GO-> 250+-
Fallout 4 -> min:35 max:65
Witcher 3 -> min:25 max:55
GTA 5 -> min 60 (2GB VRAM optimize)
Mad Max -> min 45
XCOM 2 -> min 30 - optimize min 45

GTA 5 ve XCOM hariç hepsi Vsyn-c kapalı, herşey açık ultra.

Son düzenleme:
Valla fikrinize hayran kaldim furkan emir keşke herkes sizin gibi yaratici olabilse ancak google ye gtx 960 yazmakla bitmiyor iş boşuna işlemci psu anakart ram gibi şeyler yok diye biliyorum fps buna bağli olarak değişiyor umarim zekaniza bi katkim olmuştur.

Son düzenleyen: Moderatör:
valla fikrinize hayran kaldim furkan emir keşke herkes sizin gibi yaratici olabilse ancak google ye gtx 960 yazmakla bitmiyor iş boşuna işlemci psu anakart ram gibi şeyler yok diye biliyorum fps buna bağli olarak değişiyor umarim zekaniza bi katkim olmuştur
PSU ve anakart ile FPS değişeceğini ilk defa sizden duyuyorum bilgime bilgi kattınız teşekkürler (!)

valla fikrinize hayran kaldim furkan emir keşke herkes sizin gibi yaratici olabilse ancak google ye gtx 960 yazmakla bitmiyor iş boşuna işlemci psu anakart ram gibi şeyler yok diye biliyorum fps buna bağli olarak değişiyor umarim zekaniza bi katkim olmuştur
Googleye yazmakla iş bitiyor siz merak etmeyin azıcık araştırma yapmayı bilseniz her şeyi çözersiniz. Bilen öğrenen insan anasının karnından her şeyi bilerek çıkmıyor araştırıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı