GTX 970 Battlefield 1 Düşük GPU Kullanım sorunu

baraneksii

Hectopat
Daha fazla  
Sorun başlıkta belirttiğim gibi. NVIDIA Denetim Masası'ndan maksimum performansı da seçtim. Ultra ayarlarda oynasam da aynı düşük ayarlarda da oynasam aynı. Düşük veya orta ayarlarda oynayınca sürekli %50 civarı kullanılıyor ve FPS bu yüzden 60'tan düşük oluyor. Ultra olunca %50 ile %90 arası sürekli değişiyor ve 50-80 FPS arasında sürekli değişiyor bu da oyunun akıcılığını gideriyor. VSYNC açınca 60'tan düşmeye başlıyor bu daha kötü oluyor.

Bende İ5 6500 ve RX480 var, takılmalar ve ani FPS düşüşleri oluyor. Ben de 1366x768 çözünürlüğünde oynuyorum. Monitör aldığınız zaman değerleri atarmısınız? Yakında monitör alacağım lakin sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyorum iş işten geçmiş olabilir.

Bende İ5 6500 ve RX480 var, takılmalar ve ani FPS düşüşleri oluyor. Ben de 1366x768 çözünürlüğünde oynuyorum. Monitör aldığınız zaman değerleri atarmısınız? Yakında monitör alacağım lakin sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyorum iş işten geçmiş olabilir.
İşlemciniz o çözünürlükte darboğaz yapıyor.

Boşu boşuna konu açmaya gerek duymadım. Aynı sorun bende de var. GPU kullanımı sürekli sıfıra inip çıkıyor ve 40-45 FPS'den fazla alamıyorum Multiplayer'da. Çözümü yok mudur ?
güncel

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı