GTX 970 Fiyatı 1070 çıkınca düşer mi?

Macellan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ayın sonunda 2900 TL gibi bir fiyata sistem toplayacağım, acaba GTX 1070 falan çıkınca GTX970 in fiyatı çok düşer mi? Benim şu an kafamda R9 380x var ama bazı oyunlarda aradaki FPS 10 falan oluyor bu çok fazla bir değer mi ve R9 380x beni ne kadar götürür?

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 380X seni fazlasıyla memnun eder. Sana ne kadar yeteceği konusuna gelirsek oyunları hangi grafiklerde oynadığına bağlı. Bana sadece oyunu açsın diyorsan en az 5 yıl gider. GTX 970 modelininde fazla bir indirim olmaz, fiyatta düşme olabilir.

Sıfır fiyatları düşmez. GTX 1080, GTX 980 Tİ a göre atıyorum 200TL daha fazla olucak satıcı elindeki 980 Tİ ları eriticek. Sonra GTX 1080 ni normal fiyatına satıcak. 980 Tİ ı ucuza satmak gibi bir şey olmaz yoksa adam zarar eder.
Bu piyasayıda size öğretemedik. Her ekran kartı geldiğinde çıldırıyorsunuz. Yeni gelen ürün pahalı olur önceki ürün piyasadan eritilir yeni ürün normal fiyatına iner.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı