GTX 970, R9 290X veya GTX 770

Forumda daha önce bu konuda tartışılmış bu linkten ulaşabilirsin GTX 970 Ve GTX 980 Arasında Ne Kadar Fark Var ? | Technopat Sosyal bana soracak olursanız maddi açıdan bir sıkıntı yoksa Gtx 980 alın derim.Aman aman bir fark olmasa bile sonuçta daha performanslı(max 15 fps civarı).Bu oyun bilgisayarına 8 gb ram ile 16 gb takmak gibi birşey.8 gayet yeterli olur ama 16 olursa daha iyi olur gibi :) Gtx 980 arada ki 10-15 fps için yaklaşık 1000 tl civarı farka değmez demek yanlış olur çünkü ortalama otomobillerin bile çoğu saatte 220 km ye çıkarken 300 km'ye çıkan araçlara binebilmek için servet dökmek gerekiyor.İş burada sizin tam olarak ne istediğinize ve isteğinize karşılık ne kadar feragat edebileceğinize kalıyor

İnsan gözünün 25 kare/saniye algıladığını düşünürsek ve full grafiklerle GTA 5 gibi üst düzey bir oyuınu 70 FPS oynatıyorsa bence 1000 TL yi ben oyun almak için harcasam daha iyi olacak zaten bir Fifa 2015 birde GTA 5 Alsam 400 TL yakın para tutacak geri kalan 600 TL ile de belki monitörü büyütürüm bütçe açık sonu yok bu işlerde ama ne istediğimizi de bilmemiz gerek yoksa zamanında çok paralar döktüm zaten ekran kartına :) Ama yinede çok teşekkür ederim ilgi ve alakan için doğru yerde konu açmışım artık iyice anladım. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı